Darmowa dostawa od 499,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dziecko i dywan

Dziecko i dywan. Sklep ŚliczneDywany.pl

Dywany i nasze pociechy

Teraz zwrócimy szczególną uwagę na nasze dzieci. Wszyscy staramy się tym małych pociechom stwarzać dogodne i komfortowe warunki do rozwijania swoich umiejętności i talentów. Nauka, zabawa, rozwój fizyczny - to wszystko ma miejsce w pokoju dziecięcym, który stanowi dla malucha oparcie w lepszych i gorszych chwilach. Dołóżmy więc wszelkich starań, aby dziecięce lata upłynęły w szczęściu i zdrowiu. 

Warto zastanowić się, urządzając pokoik dla przedszkolaka, nad podłogą. Czy ma tam leżeć wykładzina, dywan, czy może zostawić gładkie panele? Nasz maluch na podłodze uczy się praktycznie wszystkiego! Raczkuje, stawia swoje pierwsze kroki, później biega pomiędzy rozrzuconymi zabawkami, układa klocki, ogląda bajki... można by było jeszcze długo wymieniać, ale przejdźmy do podstawowego pytania: jak stworzyć dziecku odpowiednie warunki, aby mógł czuć się bezpiecznie w najbliższym otoczeniu? 

Po pierwsze, w pokoju dziecięcym powinien znaleźć swoje miejsce miękki i delikatny dywan, który uchroni naszego malucha przed dużą ilością upadków, potknięć, efektów turlania się, czy podskakiwania. Dziecko narażone jest przez cały czas na pewne niewielkie wypadki (głównie przy nauce chodzenia), które możemy znacznie ograniczyć, poprzez odpowiednie podłoże.

Dziecko, tata i dywan ze Sklepu ŚliczneDywany.pl

Po drugie, decydując się już na dywan, nie powinien on być pierwszy z brzegu! Wybierzmy dziecięcy dywan antyalergiczny, który dodatkowo nie będzie sprawiał dużych problemów przy dbaniu o jego czystość (ważna jest łatwość w usuwaniu wszelkich plam!). 


Po trzecie, zdecydujmy się na dywan, który dodatkowo może budzić kreatywność naszej pociechy! Duży wybór dywanów tego typu stwarza rodzicom ogromne pole do popisu w budowaniu odpowiedniej aranżacji wnętrza oraz animacji zabawy (dywan - boisko, dywan w motyle, zwierzęta, dywan - miasto). To tylko niektóre przykłady dziecięcych dywanów, które odpowiednio wypełnią przestrzeń naszego malucha.

Tylko tak dobrane podłoże spełni swoją rolę podczas wielogodzinnych zabaw!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 163 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-25
polecam
2024-06-24
Zamówienie zrealizowane bez żadnych problemów. Należy podkreślić pełną informację na każdym etapie realizacji zamówienia.
pixel