Kolekcja dywany dziecięce Agnella FUNKY. Piękne kolory, super wzory!

Kolekcja dywanów Agnella FUNKY

Dywany Agnella kolekcja Funky

Dywany dziecięce to niezwykle istotny element nie tylko dekoracyjny, ale również aktywizujący najmniejsze pociechy do zabawy. Ważne jest również to, aby był on bezpieczny oraz wygodny i ciepły. Dywany dla dzieci Agnella posiadają wszystkie te cechy, a ich wzory i kolorystyka z pewnością przypadną do gustu najmłodszym.

Kolekcja dywanów Agnella FUNKY

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-24 z 53 pozycji

Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Niejednokrotnie wybierając produkty dla najmłodszych, kierujemy się głównie ich bezpieczeństwem. Na nic nam przedmiot, który jest ładny i kolorowy, ale może wywołać nieprzyjemne skutki u naszych dzieci. Z tego powodu dywany dla dzieci Agnella posiadają Atest Higieniczny PZH. Gwarantuje on, że dany produkt jest w zupełności zgodny z obecnie obowiązującymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa, czyli w żaden negatywny sposób nie wpłynie on na zdrowie dzieci.

Dywany Agnella kolekcja funky.

Produkty powstały w jednej z największych polskich fabryk dywanów w Polsce, w fabryce Agnella z Białegostoku. Wykonane zostały przez wieloletnich tkaczy o ogromnym doświadczeniu. Warto nadmienić również, że osoby projektujące kolekcję funky to projektanci wykształceni w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

W skład kolekcji wchodzą dywany dziecięce wykonane z grubej, miękkiej, a zarazem gęstej przędzy Heat-Set Frisee. Są one odporne na ścieranie i nie ulegają odkształcaniu. Wystarczy delikatne spieranie zabrudzeń i częste odkurzanie, aby dywan służył nam długie lata w niezmienionej formie.

W ofercie znajdziemy dywany, które przyciągną dziecięcy wzrok nie tylko kolorystyką, ale i wzornictwem. Interesujące kształty zwierzątek zachęcą do zabawy i zapewnią dużo radości. Żywe kolory odmienią pokój dziecka i sprawią, że będzie się ono w nim czuło przytulnie i komfortowo. Do kreatywnej zabawy zachęcają modne wzory, które nie tylko umilą czas dziecku, ale również spodobają się rodzicom, dla których ważne, aby dywan był ozdobą dziecięcego pokoju. Oferowane wzory to nie tylko geometria, czy zwierzątka jak miś, żyrafa lub żaba, ale również plany miast, po których świetnie można bawić się samochodzikami. Znajdzie się coś również dla małych miłośników piłki nożnej, którzy marzą o własnej murawie w swoim pokoju.