Kolekcja dywany dziecięce Agnella FUNKY. Piękne kolory, super wzory!

Kolekcja dywanów Agnella FUNKY

Kolorowe dywany dla dzieci z białostockiej fabryki

Seria ta, to jedne z najciekawszych propozycji występujących na rynku dywanowym. Dywany są bardzo kolorowe, mają ciekawe wzory, ale są również wykonane z bardzo dobrej jakościowo przędzy, tzw. heat-setu. Przędza taka, jest bardzo puszysta, trwała i odporna na odbarwienia. Wysokość runa waha się od 6 do 10 mm w zależności od procesu produkcji.

Dywany dla przedszkoli i szkół

Seria Funky ze względu na swoją trwałość, bardzo często kupowana jest przez przedszkola i szkoły. Fabryka Agnella posiada wszystkie niezbędne certyfikaty aby produkt mógł być zastosowany do obiektów użyteczności publicznej. 

Kolekcja dywanów Agnella FUNKY

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-24 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Dywan pokojowy dziecięcy, gra planszowa. Kolor limonkowy.

Przedstawiamy Państwu nowoczesny dywan dziecięcy z kolekcji Agnella FUNKY, który zamienił się w grę planszową. Dzieci uwielbiają tego typu gry, a teraz jest dostępna także na dywanie. Sprawdzi się w pokoju malucha, a także w przedszkolu czy szkole. Maluchy z pewnością docenią ten znakomity pomysł i będą zachwycone. Co warto tu jeszcze zrobić? Dokupić dużą pluszową kostkę do gry i już będzie komplet. Nic tylko grać;) Wyrazista kolorystyka, a także unikatowe wzornictwo wyróżnia ten dywan. Pokój dziecięcy, zyska oryginalną ozdobę.

Cena podstawowa 163,00 zł Od Cena 81,50 zł