Filtruj według

Kategorie

Rozmiar

Kształt dywanu

Rodzaj przędzy

Kraj pochodzenia

Cena

  • 32,00 zł - 450,00 zł

Marka

Dostępność

Kolekcja

Wysokość runa

Kształt

Dywany do salonu, dla dzieci SHAGGY Kudłacze | ŚliczneDywany.pl

Shaggy

Kolekcja dywany nowoczesne SHAGGY Kudłacze

Niesamowite dywany, których runo jest najwyższe ze wszystkich dostępnych na rynku! Standardem jest 30-50 mm. Naprawdę robi wrażenie:) Do tego należy dodać rodzaj przędzy wykorzystanej do ich wytkania - Heat-Set Frisee, czyli puszysta i cieplnie utrwalana włóczka. Dywany te idealnie nadają się do pomieszczeń typu sypialnia. Wstając rano z łóżka, czy wieczorem kładąc się, mając taki ciepły dywan pod stopami, wprowadza nas w dobry, błogi nastrój.

Czy dywany Shaggy są trudne w utrzymaniu czystości?

Należy powiedzieć, że dywany nie są szczególnie trudne do uprzątnięcia. Należy mieć jednak świadomość, że mniejsze zabrudzenia zawsze wpadną aż do spodu dywanu, co oznacza zazwyczaj konieczność ich wytrzepania. Shaggy to ok 2-3 kg/1m2 przędzy. Mnożąc przez powierzchnię, może się okazać, że trudno w pojedynkę wziąć dywan na trzepak o wymiarach 200x300 cm. Są one po prostu ciężkie. Stąd też, zaleca się położyć taki dywan w sypialni, pokoju dziecka a nie w przedpokoju. 

Shaggy

Jest 200 produktów.

Pokazano 1-24 z 200 pozycji

Aktywne filtry

Dywan do salonu i sypialni Shaggy Kudłacz DREAMER Jednolity Szary Grafitowy

Kolekcja DREAMER to super jakość dywanów typu Shaggy, a także piękne, soczyste i wyraziste kolory.
Sama nazwa kolekcji zawarta w jednym słowie mówi, aby się na nim rozmarzyć i odpocząć, np. czytając książkę, wystarczy puścić wodze fantazji...;)

Przędza Heat-Set Frisee jest bardzo gęsto tkana i miękka w dotyku. Stąpanie po dywanie to sama przyjemność.
Dywany takie jak ten, cieszą się w dalszym ciągu ogromną popularnością, gdyż nadają wnętrzu wspaniałego wyglądu i przytulności. Dodatkowo są nadal bardzo modne.
Jednolite kolory są uniwersalne gdyż po prostu pasują wszędzie. Prezentowany dywan w tym  przypadku szary, choć bardziej zbliżony do grafitu, idealnie będzie się komponował z wystrojem pokoju.

Od Cena 59,00 zł