Idealny dla osób z pasją do muzyki. Dywan nowoczesny Guitars Black. Do pokoju młodzieżowego, dziecięcego a nawet do salonu. Wykonany jest z bardzo dobrych materiałów. Modne czarno-czerwone kolory. Dywan o modnym wzorze elektrycznych gitar. Model doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Idealny do każdego, modnego, jasnego wnętrza. Dywan w modne gitary, które mają narysowaną flagę. Na dywanie widzimy dwie gitary. HIT DYWANOWY! Dywan nowoczesny dla każdego. Bardzo modne runo. Dywany z Torunia. Zachęcamy do kupna ŚliczneDywany.pl Dywany marki BELGIA VAN.

Dywan młodzieżowy GUITARS GITARY Czarny CITY

Dywan nowoczesny z bardzo modnym motywem gitary w kolorze czarno-czerwonym. Idealny do każdego, jasnego wnętrza domu. Motywy brytyjskie.
Produkt nie jest już dostępny, zapraszamy do przejrzenia dywanów z tej samej kategorii.

Dywan do pokoju młodzieżowego z motywem gitary.

Dywan Guitars Black. Gitara elektryczna, którą widać na dywanie symbolizuje prawdziwą pasję, siłę osoby śniącej oraz odwagę do głośnego wyrażania swojej opinii. Na dywanie widzimy dwie gitary i napis "Rock and Roll". Świadczy to właśnie o oddaniu się pasji gry na gitarze. Dywan do pokoju młodzieżowego Guitars Black to model poszukiwany przez pasjonatów muzyki.Kolorystyka jest ciemna: czarne tło z dwoma gitarami i elementem flagi na gitarach. Model doskonale wpasuje się w każde wnętrze.

Charakterystyka dywanu:

Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,6 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 213.500 punktów (+- 5%)

Kraj pochodzenia: BELGIA

2119-05-28

Opis

Kolekcja
Z flagą
Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Gęstość dywanu (punkty)
213.500
Waga/m2
1600 g
Kraj pochodzenia
Belgia
Kolory dominujące
Czerń
Kolory dominujące
Czerwień
Antypoślizgowy spód
Nie
Czas na zwrot
30 dni
Odpowiedni dla ogrzewania podłogowego
Tak
chat Komentarze (0)
1
Dywan młodzieżowy GUITARS GITARY Czarny CITY

Dywan młodzieżowy GUITARS GITARY Czarny CITY

199,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!