Modny nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego. Posiada przepiękne szare barwy. Statua Wolności z flagą Stanów Zjednoczonych. Przędza jest miła w dotyku i gruba. Jest to jeden z najlepiej sprzedawanych wzorów w naszej ofercie. Dywan młodzieżowy z kolekcji City. Dywany Belgijskie.

Dywan młodzieżowy AMERICAN KISS Szary CITY

Dywan młodzieżowy modnej kolekcji CITY, Dywany wykonane są z bardzo dobrej jakości przędzy, ma super kolorystykę oraz ciekawe wzornictwo.
Produkt nie jest już dostępny, zapraszamy do przejrzenia dywanów z tej samej kategorii.

Dywan młodzieżowy z kolekcji City. Motyw przewodni - Statua Wolności z flagą Stanów Zjednoczonych

Dywan American Kiss Grey Red. Statua Wolności jako posąg, pomnik i symbol Nowego Jorku. Statua Wolności początkowo nazywała się "Wolność Oświeca Świat". Posąg ten, jeden z największych na świecie, został podarowany Stanom Zjednoczonym Ameryki Północnej przez Francję z okazji setnej rocznicy deklaracji niepodległości. Statuę zbudowano w Paryżu, a w Nowym Jorku zmontowano ją na portowej wyspie. A z jakim państwem kojarzy się Statua Wolności? Oczywiście: Stany Zjednoczone, stąd kolejny symbol USA na tle Statuy, czyli flaga Ameryki. Dywan pokojowy idealny dla młodzieży. Jest to jeden z najlepiej sprzedawanych wzorów w naszej ofercie.

Kolory użyte do wytkania dywanu to: szarość z czernią, krem i czerwień. Przędza użyta do produkcji dywanu to polipropylen. Jest to bardzo praktyczne włókno, gdyż jest łatwe w czyszczeniu i ma atrakcyjną cenę. Przędza użyta do produkcji dywanów ALFA / CITY ma właściwości antyalergiczne, nie odbarwia się, jest bardzo wytrzymała. Kraj pochodzenia: Belgia.

Charakterystyka dywanu:

Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,5 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 186.000 pęczków (+- 5%)

Kraj pochodzenia: BELGIA

2119-05-28

Opis

Kolekcja
Z flagą
Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Gęstość dywanu (punkty)
186.000
Waga/m2
1500 g
Kraj pochodzenia
Belgia
Kolory dominujące
Popiel
Antypoślizgowy spód
Nie
Czas na zwrot
30 dni
Odpowiedni dla ogrzewania podłogowego
Tak
chat Komentarze (0)
1
Dywan młodzieżowy AMERICAN KISS Szary CITY

Dywan młodzieżowy AMERICAN KISS Szary CITY

199,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!