Dywany pluszowe dla dzieci. Plusz do salonu - sklep Śliczne Dywany

Dywany PLUSZOWE

Dywany Plusz - niesamowite i zjawiskowe!

Dywany pluszowe, kudłacze o niesamowitym wyglądzie i rewelacyjnej jakości delikatnej, miękkiej przędzy poliestrowej to obecnie największy hit sprzedaży dywanów. Weszły na rynek całkiem niedawno i od razu zawładnęły serca wszystkich kupujących. Dywany posiadają najmilszy w dotyku włos jaki się stosuje w produkcji dywanów. Runo o wysokości od 20 do 50 mm, jest obłędnie miękkie i delikatne. Ktokolwiek raz dotknie tego rodzaju włóczkę, nie będzie chciał już nic innego.

Dywany PLUSZOWE

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Dywan pokojowy dziecięcy, pluszowy.

Dywan pluszowy w kolorze ciemnej zieleni, dopełni i ociepli wnętrze, prostokątny.  Fantastyczna propozycja do pokoju dziecka, przypomina trawnik w parku. Miękki i zarazem delikatny. Dzięki niemu pokój dziecięcy będzie przytulny i zyska wygląd zachęcający do kreatywnej i przyjemnej zabawy na nim. Dziecko będzie się do niego przytulało jak do pluszowego misia. Pięknie się prezentuje. Jest idealny dla małych alergików.

Cena podstawowa 265,00 zł Od Cena 92,75 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, pluszowy.

Dywan pluszowy w kolorze jasnej zieleni  i w kształcie koła. Fantastyczna propozycja do pokoju dziecka. Miękki i zarazem delikatny. Dzięki niemu pokój dziecięcy będzie przytulny i zyska wygląd zachęcający do kreatywnej i przyjemnej zabawy na nim. Dziecko będzie się do niego przytulało jak do pluszowego misia. Jest idealny dla małych alergików.

Od Cena 161,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, pluszowy.

Dywan pluszowy w kolorze beżowym lub karmelkowym, dopełni i ociepli wnętrze. W kształcie koła. Fantastyczna propozycja do pokoju dziecka. Miękki i zarazem delikatny. Dzięki niemu pokój dziecięcy będzie przytulny i zyska wygląd zachęcający do kreatywnej i przyjemnej zabawy na nim. Dziecko będzie się do niego przytulało jak do pluszowego misia. Jest idealny dla małych alergików.

Od Cena 92,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, pluszowy.

Dywan pluszowy w kolorze jasnej zieleni, bardzo ożywi wnętrze, prostokątny. Fantastyczna propozycja do pokoju dziecka. Miękki i zarazem delikatny. Dzięki niemu pokój dziecięcy będzie przytulny i zyska wygląd zachęcający do kreatywnej i przyjemnej zabawy na nim. Dziecko będzie się do niego przytulało jak do pluszowego misia. Jest idealny dla małych alergików.

Od Cena 173,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, pluszowy.

Dywan pluszowy w kolorze jasnym beżowym lub karmelkowym, dopełni i ociepli wnętrze, prostokątny. Fantastyczna propozycja do pokoju dziecka. Miękki i zarazem delikatny. Dzięki niemu pokój dziecięcy będzie przytulny i zyska wygląd zachęcający do kreatywnej i przyjemnej zabawy na nim. Dziecko będzie się do niego przytulało jak do pluszowego misia. Pięknie się prezentuje. Jest idealny dla małych alergików.

Od Cena 225,00 zł

Dywany pluszowe nadają się dla dzieci? 

Nikt ich bardziej nie pożąda jak dzieci:) Dziecko położone raz na tym dywanie, nie będzie chciało z niego zejść! Kolorystyka tych dywanów, to m. in. róż, czerwień, turkus, popiel, zieleń, bordo, pomarańcz i wiele innych. Kolory są wręcz cukierkowe i można je skojarzyć z puszystą watą cukrową:)

Należy również wspomnieć, iż sposób ich wykonania nie jest typowy dla tkanych maszynowo dywanów. Dywany pluszowe są klejone ze spodem, który zazwyczaj jest pianką lub delikatną gumą. Wytrzymałość tych dywanów też jest nieodbiegająca od innych produktów. W pokoju dziecięcym świetnie sprawdzą się też dywany polipropylenowe czy dywany Shaggy.

Jak utrzymać je w czystości?

Pluszowe dywany do salonu są łatwe do utrzymania w czystości. Na pewno należy pamiętać aby ich nie prać w pralce. Można je odkurzać (bez odkurzaczy piorących i z silną turbo-szczotką), trzepać oraz myć delikatnym środkiem do czyszczenia.