Filtruj według

Dostępność

Kolory dominujące użyte w dywanie

Rozmiar

Cena

  • 160,00 zł - 480,00 zł

Rodzaj przędzy

Dywany dziecięce kolekcja KIDS od ŚliczneDywany.pl

Kolekcja dywanów KIDS

Kolekcja dywany dziecięce KIDS

W naszej ofercie dywany dziecięce mają szczególne miejsce. Kolekcja KIDS jest z nami od dawna. Najmłodsi cenią ją za wzory - kolorowe kwiatuszki, motylki, ślimaczki, żyrafki, ptaszki i masa innych. Dywany są bardzo miękkie i delikatne w dotyku ponieważ zastosowana przędza Heat-Set jest jedną z najmilszych z tych wykorzystywanych do produkcji dywanów.

Kolekcja KIDS, czyli dywany dla najmłodszych, to zestaw dywanów o wysokim runie i ładnej kolorystyce. Wszystko w przystępnej cenie:)

Kolekcja dywanów KIDS

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Piękny dywan dziecięcy do salonu o nowoczesnym wzorze domku dla lalek

Dywan z przepięknej kolekcji dywanów dziecięcych, bogaty kolorystycznie, wykorzystano super miękką, delikatną przędzę. Dziecko będzie uwielbiało się na nim bawić. Włóczka jest bezpieczna dla zdrowia, dywany jest antyalergiczny.

Od Cena 199,00 zł

Dywan pokojowy dla dzieci, kokardka.

Dywan Kokardka z kolekcji KIDS jest idealny do pokoju małej księżniczki. Prostokątny. Miękki, bardzo miły w dotyku, przedstawia śliczne kokardki i serca na fioletowym tle. Dziewczynki kochają ten kolor, który przeplata się z różem, dlatego może go zabraknąć w ich pokoiku, dywan będzie dopełnieniem wnętrza. Zachęci także do kreatywnej zabawy, gdyż  przypomina ogromny obrus na którym można postawić swoją zabawkową zastawę:) Odpowiedni dla małego alergika.

Od Cena 199,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, kokardka.

Dywan Kokardka z kolekcji KIDS jest idealny do pokoju małej księżniczki. Prostokątny. Miękki, bardzo miły w dotyku, przedstawia śliczne kokardki i serca na różowym tle. Dziewczynki kochają ten kolor i nie może go zabraknąć w ich pokoiku, więc naturalnie, że dywan będzie dopełnieniem wnętrza. Zachęci także do kreatywnej zabawy, gdyż  przypomina ogromny obrus na którym można postawić swoją zabawkową zastawę:) Odpowiedni dla małego alergika.

Od Cena 199,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, panda. Zwierzątka. Pomarańczowy.

Dywan Panda z kolekcji KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Intensywna pomarańczowa barwa dywanu, która jest tłem dla takich zwierzątek jak: żyrafy, pandy, małpki, koali, papug, a także latających kolorowych pięknych motyli i kwiatów, które są dopełnieniem. Śliczne wzornictwo zwróci uwagę dzieci i bardzo je zainteresuje. Zachęci do kreatywnej zabawy, a nawet nauki. Dywan dla dziecka powinien być wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:) Odpowiedni dla małego alergika.

Od Cena 199,00 zł

Dywan do pokoju, dla dzieci, ślimaczek. Niebieski.

Dywan Ślimaczek z kolekcji KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Wesoły i kolorowy ślimaczek ucieszy każdego brzdąca. Śliczne wzornictwo zwróci uwagę dziecka i bardzo je zainteresuje. Zachęci do kreatywnej zabawy, a nawet nauki. Dywan dla dziecka powinien być wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:) Odpowiedni dla małego alergika.

Od Cena 241,69 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, panda. Zwierzątka. Niebieski.

Dywan Panda z kolekcji KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Intensywna niebieska barwa dywanu, która jest tłem dla takich zwierzątek jak: żyrafy, pandy, małpki, koali, papug, a także latających kolorowych pięknych motyli i kwiatów, które są dopełnieniem. Śliczne wzornictwo zwróci uwagę dzieci i bardzo je zainteresuje. Zachęci do kreatywnej zabawy, a nawet nauki. Dywan dla dziecka powinien być wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:) Odpowiedni dla małego alergika.

Od Cena 199,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, zoo, zwierzątka. Niebieski.

Dywan Zoo z kolekcji KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Słoń, lew, hipopotam, nosorożec, papuga, małpka pozwolą poczuć się dziecku jak w prawdziwym zoo. Śliczne wzornictwo zwróci uwagę dziecka i bardzo je zainteresuje. Zachęci do kreatywnej zabawy, a nawet nauki.

Od Cena 199,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, zoo, zwierzątka.

Dywan Zoo z kolekcji KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Słoń, lew, hipopotam, nosorożec, papuga, małpka pozwolą poczuć się dziecku jak w prawdziwym zoo. Śliczne wzornictwo zwróci uwagę dziecka i bardzo je zainteresuje. Zachęci do kreatywnej zabawy, a nawet nauki. Dywan dla dziecka powinien być wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:) Odpowiedni dla małego alergika.

Od Cena 199,00 zł

Dywan do pokoju, dla dzieci, żyrafa. Niebieski.

Dywan nowoczesny Żyrafka z kolekcji KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Duża żyrafa, kwiaty i muchomor na niebieskim tle, doskonale wpisują się w dziecięce wnętrze. Śliczne wzornictwo zwróci uwagę dziecka i bardzo je zainteresuje. Zachęci do kreatywnej zabawy, a nawet nauki.

Od Cena 199,00 zł

Dywan do pokoju dziecka z motywem kolorowej łączki. Dywan z motywem łączki z naszej kolekcji KIDS, jak najbardziej będzie efektownym dodatkiem do pokoiku malucha. Dywan bardzo ożywi podłogę w pokoju dziecięcym, ponieważ posiada bogatą kolorystykę. Widnieją na nim niczym ręcznie namalowane na tle łąki: motyle, kwiaty i chmurki. Wywoła uśmiech nie tylko na buzi raczkującego bobasa, ale także dziecko w wieku przedszkolnym będzie uwielbiało się na nim bawić. Dywan dla dziecka powinien być wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:)
Cena podstawowa 160,00 zł Od Cena 112,00 zł