• -70%

Dywan nowoczesny NYC Big Apple CREME RED CITY

145,00 zł
43,50 zł Zniżka 70%
Brutto

Dywan pokojowy młodzieżowy z napisem na jabłku 

Dywan NYC Big Apple. Duże jabłko w kolorze czerwonym na białym tle. Na czubku dywanu jak można się domyśleć budynki Nowego Yorku. Wewnątrz jabłka i wokól niego napis NEW YORK. Dywan zabawny, a jednocześnie interesujący, dla klientów nie bojących się nietuzinkowych wzorów. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów.

Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa kurierem

 

30 dni na zwrot

 

Wysoka jakość

 

Zakup powyżej 300 zł - DARMOWA wysyłka

Dywan pokojowy młodzieżowy z napisem na jabłku

Dywan NYC Big Apple. Duże jabłko w kolorze czerwonym na białym tle. Na czubku dywanu jak można się domyśleć budynki Nowego Yorku. Wewnątrz jabłka i wokól niego napis NEW YORK. Dywan zabawny, a jednocześnie interesujący, dla klientów nie bojących się nietuzinkowych wzorów. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów.

Praktyczne kolory dywanu

Kolorystyka dywanu jest stonowana i utrzymana w duchu praktyczności. Jasne tło z czerwonym jabłkiem i czarnymi budynkami.

Rodzaj przędzy użytej w dywanie

Jest to bardzo praktyczne włókno. Dywany polipropylenowe są łatwe w czyszczeniu, mają atrakcyjną cenę i są bardzo praktyczne. Na Państwa uwagę powinno zwrócić pochodzenie dywanu - Belgia. Produkt oryginalny belgijski, ze znanej fabryki z którą współpracujemy wiele lat. Przędza użyta do produkcji dywanów ALFA / CITY ma właściwości antyalergiczne, nie odbarwia się, jest bardzo wytrzymała. Nasza firma jest wyłącznym i bezpośrednim importerem dywanów belgijskich CITY w Polsce.

Charakterystyka dywanu:

Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,4 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 152 500 punktów (+- 5%)
Kolory w dywanie: krem, czerwień, czerń, popiel

Kraj pochodzenia: BELGIA

2019-05-28

Opis

Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Kraj pochodzenia
Belgia
chat Komentarze (0)
1
Dywan nowoczesny NYC Big Apple CREME RED CITY

Dywan nowoczesny NYC Big Apple CREME RED CITY

43,50 zł
145,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!