Dywan nowoczesny Mic and Phones BLACK CITY

135,00 zł
Brutto
Dywan Mic and Phones. Słowo mikrofon po raz pierwszy pojawiło się w słownikach pod koniec XVII wieku, oznaczając instrument zwiększający głośność dźwięku. Dlaczego na nim znajdują się słuchawki? Może to co dla jednych jest kwintesencją, dla innych stanowi problem? Dlatego słuchawki, które zniwelują głośność dźwięku i każdy będzie zadowolony. Dywan ten jest dywanem pokojowym do salonu. Pokocha go także młodzież i dzieci. Idealnie spełni swoją rolę, zaznaczając, że każdy z nas ma prawo do swojej przestrzeni. Kolory w dywanie tj: szarość z czernią i dodatki koloru kremowego zachęca do jego zakupu.
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami


 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa kurierem

 

30 dni na zwrot

 

Wysoka jakość

 

Zakup powyżej 300 zł - DARMOWA wysyłka

Dywan pokojowy dla dzieci i młodzieży. Motyw przewodni - mikrofon, na którym są zawieszone słuchawki

Dywan Mic and Phones. Słowo mikrofon po raz pierwszy pojawiło się w słownikach pod koniec XVII wieku, oznaczając instrument zwiększający głośność dźwięku. Dlaczego na nim znajdują się słuchawki? Może to co dla jednych jest kwintesencją, dla innych stanowi problem? Dlatego słuchawki, które zniwelują głośność dźwięku i każdy będzie zadowolony. Dywan ten jest dywanem pokojowym do salonu. Pokocha go także młodzież i dzieci. Idealnie spełni swoją rolę, zaznaczając, że każdy z nas ma prawo do swojej przestrzeni. Kolory w dywanie tj: szarość z czernią i dodatki koloru kremowego zachęca do jego zakupu.

Producentem jest fabryka z Belgii. Przędza użyta do produkcji dywany to polipropylen. jest to bardzo praktyczne włókno, gdyż jest łatwe w czyszczeniu i ma atrakcyjną cenę. Przędza użyta do produkcji dywanów ALFA / CITY ma właściwości antyalergiczne, nie odbarwia się, jest bardzo wytrzymała.

Charakterystyka dywanu:

Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,6 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 213 500 punktów (+- 5%)
Kolory w dywanie: czerń, krem

Kraj pochodzenia: Belgia

2019-05-28

Opis

Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Kraj pochodzenia
Belgia
chat Komentarze (0)
1
Dywan nowoczesny Mic and Phones BLACK CITY

Dywan nowoczesny Mic and Phones BLACK CITY

135,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!