Dywan młodzieżowy Paris View CREME-RED CITY

135,00 zł
Brutto
Dywan pokojowy Paris View Creme Red. Paryż - stolica i największe miasto Francji, położone w centrum Basenu Paryskiego, nad Sekwaną. Miasto stanowi centrum polityczne, ekonomiczne i kulturalne kraju. Ze względu na ogromną ilość turystów Paryż jest jednym z najbardziej zaludnionych miast Francji. A co jest symbolem Paryża? Oczywiście Wieża Eiffla. Dywan do pokoju Paris View Creme Red przedstawia właśnie turystkę na tle Wieży Eiffla. Zostańmy jednym z turystów odwiedzających ten kraj...Jeśli nie w rzeczywistości, to może w wyobraźni? Dywan ten jest prosty, a jednocześnie niepowtarzalny. Zadowoli młodzież jak i dorosłych. Cieszy się dużą popularnością w naszej ofercie.
Rozmiar
Ilość
Dostępny w magazynie. Czas realizacji zamówienia ok 1 dzień roboczy

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa kurierem

 

30 dni na zwrot

 

Wysoka jakość

 

Zakup powyżej 300 zł - DARMOWA wysyłka

Dywan do pokoju młodzieżowego. Dywan przedstawia postać kobiety na tle wieży Eiffla

Dywan pokojowy Paris View Creme Red. Paryż - stolica i największe miasto Francji, położone w centrum Basenu Paryskiego, nad Sekwaną. Miasto stanowi centrum polityczne, ekonomiczne i kulturalne kraju. Ze względu na ogromną ilość turystów Paryż jest jednym z najbardziej zaludnionych miast Francji. A co jest symbolem Paryża? Oczywiście Wieża Eiffla. Dywan do pokoju Paris View Creme Red przedstawia właśnie turystkę na tle Wieży Eiffla. Zostańmy jednym z turystów odwiedzających ten kraj...Jeśli nie w rzeczywistości, to może w wyobraźni? Dywan ten jest prosty, a jednocześnie niepowtarzalny. Zadowoli młodzież jak i dorosłych. Cieszy się dużą popularnością w naszej ofercie. Stonowane wybarwienie kremu, szarości i czerni z połączeniem koloru czerwonego zadowoli nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

Dywan tkany jest w fabryce w Belgii. Przędza użyta do jego produkcji czyli polipropylen charakteryzuje się dobrą jakością i niską ceną.

Charakterystyka dywanu:

Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,6 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 213 500 punktów (+- 5%)
Kolory w dywanie: czerń, krem, czerwień

Kraj pochodzenia: BELGIA

2019-05-28

Opis

Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Kraj pochodzenia
Belgia
chat Komentarze (0)
1
Dywan młodzieżowy Paris View CREME-RED CITY

Dywan młodzieżowy Paris View CREME-RED CITY

135,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!