Dywan młodzieżowy Paris View BLACK CITY

72,00 zł
Brutto

Dywan młodzieżowy dla chłopca i dla dziewczyny. Motywem przewodnim jest Paryż.

Dywan Paris View Black. Wieża Eiffla pośrodku, z otaczającymi ją symbolami Francji. Wielu z nas marzy o spędzeniu choćby jednego dnia w Paryżu. O tym by zobaczyć jego symbol: Wieżę Eiffla. Chcesz, ale nie możesz tam być? Dywan ten spełni chociaż namiastkę tego marzenia. Paryż z jego symbolami jest to motyw bardzo szukany przez dzieci i młodzież. Jeden z najlepiej sprzedawanych wzorów w naszej ofercie. Każdy członek rodziny będzie zadowolony z takiego zakupu, bowiem spełni on swoją rolę także jako nowoczesny dywan do salonu.

Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami


 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa kurierem

 

30 dni na zwrot

 

Wysoka jakość

 

Zakup powyżej 300 zł - DARMOWA wysyłka

Dywan młodzieżowy dla chłopca i dla dziewczyny. Motywem przewodnim jest Paryż.

Dywan Paris View Black. Wieża Eiffla pośrodku, z otaczającymi ją symbolami Francji. Wielu z nas marzy o spędzeniu choćby jednego dnia w Paryżu. O tym by zobaczyć jego symbol: Wieżę Eiffla. Chcesz, ale nie możesz tam być? Dywan ten spełni chociaż namiastkę tego marzenia. Paryż z jego symbolami jest to motyw bardzo szukany przez dzieci i młodzież. Jeden z najlepiej sprzedawanych wzorów w naszej ofercie. Każdy członek rodziny będzie zadowolony z takiego zakupu, bowiem spełni on swoją rolę także jako nowoczesny dywan do salonu.

Praktyczne kolory dywanu

Kolorystyka dywanu jest stonowana i utrzymana w duchu praktyczności. Kremowo, szaro, czarne wybarwienie z dodatkiem elementów czerwonych zamaskują drobne zabrudzenia. Nie jesteśmy jednak zwolennikami zanieczyszczeń, więc zalecamy odkurzać regularnie dywan:)

Rodzaj przędzy użytej w dywanie

Jest to bardzo praktyczne włókno. Dywany polipropylenowe są łatwe w czyszczeniu, mają atrakcyjną cenę i są bardzo praktyczne. Na Państwa uwagę powinno zwrócić pochodzenie dywanu - Belgia. Produkt oryginalny belgijski, ze znanej fabryki z którą współpracujemy wiele lat. Przędza użyta do produkcji dywanów ALFA / CITY ma właściwości antyalergiczne, nie odbarwia się, jest bardzo wytrzymała.

Nasza firma jest wyłącznym i bezpośrednim importerem dywanów belgijskich CITY w Polsce

Charakterystyka dywanu:

Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,6 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 213 500 punktów (+- 5%)
Kolory w dywanie: popiel, jasny popiel, czerń, krem, czerwień

Kraj pochodzenia: BELGIA

2019-05-28

Opis

Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Kraj pochodzenia
Belgia
chat Komentarze (0)
1
Dywan młodzieżowy Paris View BLACK CITY

Dywan młodzieżowy Paris View BLACK CITY

72,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!