• Nowy
Mięciutki dywan dla dzieci. Dywan do pokoju dziecięcego. Dywan pokojowy dziecięcy, pieski. Dywan z przędzy Heat-Set Frisee. Dywan w zwierzątka. Miękki, grubo tkany dywan. Gęsta przędza. Komfortowy dywan dla dzieci. Wysoka jakość, wzornictwo i wybarwienie.

Dywan dziecięcy do pokoju i sypialni DIAMENT Pieski Na Spacerze

149,00 zł
Brutto

Dywan pokojowy dziecięcy, pieski.

Prześliczny dywan dziecięcy Pieski na spacerze z naszej najnowszej kolekcji DIAMENT. Nazwa tej serii sugeruje jej unikatowy i wyjątkowy charakter.
Przesłodki dywa
n z wesołymi, uroczymi pieskami. To ukochane zwierzątka dzieci. Zapewne dywan zaprosi je do kreatywnej zabawy. Prawda, że uroczy?
Każde dziecko pokocha ten dywan w swoim pokoiku. Nie może go tam po prostu zabraknąć. 
Kolory dywanu 
to szaro-brązowy(cappuccino), niebieski, fioletowy, niebieski, biały, czarny, żółty, które bardzo ładnie się ze sobą komponują i przez to będą pasować do każdego dziecięcego wnętrza. 
Dodatkowy efekt 3D, nadaje mu trójwymiarowości, dzieje się tak dzięki specjalnej technice wycinania fragmentów runa. To także podwyższa jakość produktu, nie jest to tylko zwykły dywan.
Rozmiar
Kształt dywanu
Ilość
Dostawa w ciągu 48h

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa kurierem

 

30 dni na zwrot

 

Wysoka jakość

 

Zakup powyżej 300 zł - DARMOWA wysyłka

Dywan pokojowy dziecięcy, pieski.

Prześliczny dywan dziecięcy Pieski na spacerze z naszej najnowszej kolekcji DIAMENT. Nazwa tej serii sugeruje jej unikatowy i wyjątkowy charakter. Przesłodki dywan z wesołymi, uroczymi pieskami. To ukochane zwierzątka dzieci. Zapewne dywan zaprosi je do kreatywnej zabawy. Prawda, że uroczy?
Każde dziecko pokocha ten dywan w swoim pokoiku. Nie może go tam po prostu zabraknąć.
Kolory dywanu
to szaro-brązowy (cappuccino), niebieski, fioletowy, niebieski, biały, czarny, żółty, które bardzo ładnie się ze sobą komponują i przez to będą pasować do każdego dziecięcego wnętrza.
Dodatkowy efekt 3D, nadaje mu trójwymiarowości, dzieje się tak dzięki specjalnej technice wycinania fragmentów runa. To także podwyższa jakość produktu, nie jest to tylko zwykły dywan. Z pewnością wywoła zachwyt swoim wzornictwem i wybawieniem.

R
odzaj użytej przędzy w dywanie
Przędza użyta w dywanie to Heat-Set Frisee, jej włókna są bardzo mięciutkie, miłe i delikatne w dotyku. Cieplna obróbka tej przędzy ma za zadanie wzmocnić jeszcze bardziej jej właściwości. Przebywanie na dywanie to sama przyjemność, można się poprzytulać wręcz do niego;) Nie bez znaczenia jest również wysokość runa, bo aż 13 mm. Przypomina do złudzenia dywan wełniany. Hypoalergiczny. Posiada certyfikat bezpieczeństwa.

Czyszczenie dywanu
Zwykły odkurzacz sprawdzi się jak najbardziej, nie należy go jednak całego moczyć, a powstałe zabrudzenia usunąć gąbką z delikatnym detergentem.
676

Opis

Kolekcja
Dziecięce DIAMENT
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
13 mm
Rodzaj przędzy
Heat-Set Frisee
Gęstość dywanu (punkty)
700.000
Waga/m2
3000 g
Kraj pochodzenia
Turcja
Certyfikat bezpieczeństwa
Tak. Confidence in Textiles. Najwyższy certyfikat bezpieczeństwa nadawany przez Instytut Standard 100 (Oeko-Tex)
Efekt 3D
Tak. Dywan ma wycięte elementy aby uwydatnić efekt przestrzenności
Domodi
Tak
chat Komentarze (0)
1
Dywan dziecięcy do pokoju i sypialni DIAMENT Pieski Na Spacerze

Dywan dziecięcy do pokoju i sypialni DIAMENT Pieski Na Spacerze

149,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!