Nowa strona ŚliczneDywany.pl !

Nowa strona ŚliczneDywany.pl !

Nowa (stara) strona ŚliczneDywany.pl !

Żegnamy starą witrynę i witamy nowy, nowoczesny sklep ŚliczneDywany.pl !

Witamy Was serdecznie na naszej nowej stronie www! Tak, tak - już najwyższy czas na wprowadzenie diametralnych zmian i powiewu świeżości do naszego sklepu. Poprzednia witryna, która była z nami ponad 10 lat, znacząco odbiegała od nowoczesnych witryn i innych sklepów. Od lat byliśmy prekursorami nowoczesności. Jako pierwsi założyliśmy sklep z dywanami online w Polsce. Wprowadzaliśmy nowoczesne kolekcje, których trudno było szukać w ówczesnych sklepach stacjonarnych. Dla Was uczestniczyliśmy od 1998 r. w targach Domotex w Niemczech. Nastał więc czas na wprowadzenie zmian.

Zmieniamy się dla Was! Sklep z dywanami MUSI być nowoczesny!

Po długich testach, zmianach, badaniach, możemy oddać do użytku zupełnie nową witrynę. Mamy nadzieję, że spełni ona wszelkie Wasze wymagania. Prosimy o wyrozumiałość, jeżeli coś nie będzie działać jak powinno - prosimy wtedy o zgłoszenia. Dzięki temu będziemy mogli szybko naprawić ew. błędy.

Responsywność sklepu ŚliczneDywany.pl przede wszystkim!

Tak, nowa strona jest w pełni responsywna! Oznacza ta, że każde urządzenie jak telefon komórkowy, tablet, czy PC są przyjazne w obsłudze. Od dzisiaj można cieszyć się nowoczesnymi funkcjami. nasza strona nigdy wcześniej nie była tak przyjazna użytkownikom!

Bezpieczeństwo sklepu ŚliczneDywany.pl

Nasza witryna obsługuje szyfrowane połączenie SSL oraz bezpieczne płatności Przelewy24.pl i PayPal. 

Chat online, 30 dni na zwrot, darmowy kurier > 300 zł

Masz pytanie? Możesz porozmawiać online na chacie. Nie ma nas w pracy? Zostaw wiadomość. Zostaw też numer telefonu - na każdy kontakt odpowiadamy najszybciej jak możliwe!

Wydłużyliśmy czas na zwrot - od teraz to aż 30 dni! Znacznie więcej od konkurencji!

Kupujesz za ponad 300 zł? Przysługuje Ci darmowy kurier

Co dalej?

Prosimy o Waszą cierpliwość co do zmian opisów na temat dywanów. Nasza oferta jest bardzo bogata, więc dodanie wszelkich opisów może potrwać kilka miesięcy. Dajcie nam szansę :))

Dziękujemy za Wasze uwagi!

Zespół ŚliczneDywany.pl