Oryginalne dywany Agnella Białystok

Oryginalne dywany Agnella Białystok

Oryginalne dywany Brintons Agnella z Białegostoku w ofercie sklepu internetowego ŚliczneDywany.pl

Agnella logo

Trochę historii

Pragniemy przypomnieć, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem produktów z fabryki dywanów Agnella Białystok w Polsce. Nasza firma rozpoczęła owocną współpracę z fabryką już w 2007 r. i od tego czasu jesteśmy jednym z największych odbiorców fabryki dywanów syntetycznych i wełnianych w Polsce Północnej. Od wielu lat uczestniczymy w spotkaniach tzw. Agnella Rug Show na których prezentowane są najnowsze, premierowe produkty fabryki. Dzięki bliskiej współpracy, możemy również uczestniczyć w procesach produkcyjnych oraz wskazywać fabryce najnowsze trendy na rynku dywanowym.

Oferta dywanów Agnella

W naszej ofercie znajdziecie wszystkie produkty fabryki. Każdą kolekcję. Dywany wełniane (Isfahan, Magic, Agnus, Alabaster, Natural i inne) a także syntetyczne (dziecięce Funky, Avanti, Eco, Standard i inne). W naszym magazynie są one w większości dostępne od ręki a część na zamówienie. Dostawy przyjeżdżają do nas co tydzień. Niektóre produkty celowo zamawiamy w fabryce do wyprodukowania - macie wtedy zagwarantowane, że są świeże i nieprzechowywane zbyt długo w magazynie fabrycznym. 

W przypadku odnalezienia w innych sklepach tańszej oferty, prosimy o jej wskazanie - na pewno otrzymacie gwarantowaną NIŻSZĄ cenę. POLITYKA NASZEGO SKLEPU: U NAS KUPISZ NAJTAŃSZE DYWANY AGNELLA W POLSCE!

Pamiętaj! Zamawiając dywany Agnella w naszym sklepie, masz 100% gwarancję ORYGINALNOŚCI!

Dywany Agnella to wysoka jakość