Modny dywan do salonu, dla młodzieży w panterkę MORO

Modny dywan do salonu, dla młodzieży w panterkę MORO

Dywan do pokoju MORO panterka

Dywan belgijski do salonu, MORO Alfa - nowość 2020 r.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowość w naszej ofercie - dywan do salonu, dla młodzieży - Moro Alfa. Aktualnie uzupełniliśmy magazyn o nasze flagowe wzory oraz wprowadziliśmy do kolekcji zupełnie nowy wzór dywanu, z modnym wzorem w panterkę moro. Mimo, że kojarzony głównie z wojskowością, okazuje się bardzo często wykorzystywanym motywem w młodzieżowych ubraniach jak bluzy, spodnie, czy czapki. 

Dywan praktyczny, w ciekawej kolorystyce - poznajcie dywan w panterkę 

Dywan wytkany jest przez belgijską fabrykę Alfa, jednego z największych producentów dywanów polipropylenowych BCF w Europie. Mamy przyjemność być jedynym i bezpośrednim importerem dywanów tej fabryki w Polsce. Posiadamy w swojej ofercie mnóstwo wzorów tego producenta.
Dywan MORO wykonano z przędzy BCF, która jest bardzo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Nie ma obawy, że ulegnie odbarwieniu, ponieważ kolory są trwałe. Utrzymanie w czystości jest bardzo proste, ponieważ wystarczy zwykłe odkurzanie a większe zabrudzenia można usunąć zwykłą gąbką z płynem do naczyń.
Wzór dywanu jest bardzo praktyczny, przechodzące ciemne barwy, tworzą efekt wojskowej panterki. Drobne zabrudzenia, nie powinny być widoczne:)

Dostępne wymiary dywanu MORO Alfa

Najtańszy a zarazem najmniejszy w kolekcji rozmiar, czyli 120x170 cm, kosztuje jedyne 129 zł. 

Serdecznie zachęcamy do zakupu!

All comments

Leave a Reply