Filtruj według

Rozmiar

Kształt dywanu

Rodzaj przędzy

Kolory dominujące użyte w dywanie

Kraj pochodzenia

Cena

  • 23,00 zł - 510,00 zł

Dostępność

Kolekcja

Wysokość runa

Kształt

Antypoślizgowy spód

Odpowiedni dla ogrzewania podłogowego

Dywany do salonu i pasujące do każdego wnętrza z fabryki Agnella

Dywany syntetyczne Agnella

Dywany syntetyczne z fabryki Agnella. Kolekcje do salonu, do pokoju dziecka

Dywany z największej i najbardziej znanej fabryki dywanów - Agnella Białystok. Zakład o wieloletniej tradycji w tkaniu dywanów, eksportujący swoje wyroby do wielu państw a wykładziny z Agnelli można spotkać na wielopiętrowych wycieczkowcach lub kasynach w Las Vegas. Dywany Agnella to synonim jakości oraz wytrzymałości. Wykonane z najlepszych włókien. Agnella jest największą fabryką dywanów w tej części Europy. 

Obecnie w naszej ofercie mamy dywany wełniane, synetyczne Agnella. Wszystkie kolekcje, takie jak Funky, Standard, Avanti, Eco, Meteo, Soft, Shine oraz inne nowości.

Polskie dywany z największej polskiej fabryki

Starsze osoby znakomicie pamiętają fabrykę dywanów Agnella z Białegostoku. Obecnie właścicielem jest brytyjski potentat wykładzin Brintons, który poprzez duże inwestycje w park maszynowy, rynki zbytu, otworzył przed fabryką dywanów olbrzymie możliwości. Agnella co roku poszerza swoja ofertę o dywany z różnych włókien. Fabryka słynie z przepięknych dywanów wełnianych (najwyższej jakości przędza Nowozelandzka) oraz syntetycznych. Jeżeli chodzi o jakość, polskie produkty znacznie wyprzedzają wiele fabryk, nawet tych z Zachodu.

Dywany syntetyczne Agnella

Jest 541 produktów.

Pokazano 1-24 z 541 pozycji

Aktywne filtry