Kolekcja dywany młodzieżowe i dla dzieci z motywem Flagi. ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep online w Polsce! Dywany Toruń

Kolekcja z motywem flagi

Kolekcja dywany z motywem FLAGI

Bardzo modne i poszukiwane wzory dywanów. Dywany ze wzorami różnych państw, USA, Wielkiej Brytanii, Szkocji, Anglii oraz innych wzorów, które mają w sobie elementy flag państw. Bardzo chętnie kupowane przez różnych klientów. Jako ciekawostkę możemy powiedzieć, że jeden ze wzorów został u nas zamówionych przez ambasadę jednego z krajów.

W naszej bogatej kolekcji dywanów, te wzory cieszą się ogromną popularnością. Szczególnie wzór tzw. Union Jackktóry jest wręcz uwielbiany przez naszych klientów z USA.

Dywany młodzieżowe z flagą - czy można po nich...chodzić?

Może wydać się to szokiem, ale kraje anglosaskie nie mają nic przeciwko aby po takim dywanie chodzić. Mamy mnóstwo klientów, którzy kochają takie klimaty, gdzie na dywanie znajduje się motyw danego kraju i oprócz tego mają jeszcze mnóstwo innych gadżetów z takimi właśnie motywami. 

Kolekcja z motywem flagi

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-24 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Dywan pokojowy młodzieżowy, dziecięcy z motywem piłki na tle flagi 

Dywan Union Jack Football Jeans Red.Na dywanie widzimy flagę Anglii, a w centralnym punkcie obraz piłki nożnej. Dywan idealny dla każdego fana sportu, chłopca, dziewczynki, mężczyzny i kobiety. Rozkoszujmy się walką naszych drużyn na boisku, kibicujmy im nie tylko przed ekranami telewizorów! Motyw piłki nożnej na dywanie jest idealny dla każdego. Jest jednym z najczęściej szukanych i kupowanych dywanów w naszej ofercie. Dywan młodzieżowy ze znanej kolekcji belgijskiej doskonale sprawdzi się także jako dywan do salonu.

Praktyczne kolory dywanu

Od Cena 65,00 zł

Dywan pokojowy młodzieżowy, dziecięcy z motywem flagi UK i wizerunkiem kultowych butów o nazwie SNEAKERS. 

Dywan Sneakers Jeans Red. Co mamy na myśli mówiąc o butach "SNEAKERS"? Rozumiemy przez to modne i wygodne buty dla każdego z nas! Sneakers to doskonałe połączenie indywidualnego stylu i komfortu. Może kochasz buty, takie które spełnią oczekiwania nie tylko estetyczne, ale zapewnią Ci komfort noszenia? ten dywan jest zatem dla Ciebie. Dywan pokojowy dla młodzieży i dzieci. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej belgijskiej fabryki dywanów. Dywany z tej kolekcji nadają się do pokoju dziecięcego jak i również młodzieżowego oraz dziennego.

Od Cena 153,00 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego z symbolem flagi UK i elementami stempla pocztowego. 

Dywan młodzieżowy British Postcard Blue. Na dywanie flaga Wielkiej Brytanii i wielokrotnie użyte stemple pocztowe. Anglia kojarzy się nam właśnie z Pocztą Królewską i tutaj właśnie widzimy takie połączenie symboli angielskich. Dywan do pokoju młodzieżowego.Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów. Dywan bardzo chętnie kupowany przez szkoły językowe :)

Od Cena 65,00 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego z symbolami Anglii Budką Telefoniczną 

Dywan Union Jack Telephone. Brytyjska budka telefoniczna - charakterystyczna czerwona budka, stosowana powszechnie w Wielkiej Brytanii od lat 20 XX wieku. Jej modele uznawane są za jeden z symboli Wielkiej Brytanii. Dywan do pokoju młodzieżowego sprawdzi się także jako dywan do salonu. Zadowoli każdego. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów.

Od Cena 120,00 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego z symbolami Anglii 

Dywan młodzieżowy London City Empire. Na dywanie symbole Anglii: Big Ben, Tower of London, parlament, angielska straż, czy flaga Wielkiej Brytanii. Dywan do pokoju młodzieżowego sprawdzi się także jako dywan dla dzieci jak i do salonu. Zadowoli każdego. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów.

Od Cena 164,00 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego, z postacią królowej Elżbiety na tle flagi. 

Dywan młodzieżowy The Queen znaczy Królowa. Na dywanie zobaczymy postać królowej angielskiej Elżbiety II. 93-letnia obecnie panująca królowa jest najdłużej panującym monarchą Wielkiej Brytanii. Królowa Elżbieta II nieodłącznie kojarzy się nam z Anglią, dlatego też tutaj jest postać została umieszczona na tle flagi. Dywan nada się do pokoju młodzieżowego jak i dla dorosłych. Należy do kolekcji dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów.

Od Cena 164,00 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego z symbolem flagi i napisami. 

Dywan Union Jack London Blue. Na dywanie flaga Wielkiej Brytanii i wielokrotnie użyte słowo i napisy LONDON co dodatkowo potęguje nasze odczucia i fakt, że dominują tutaj elementy angielskie. Dywan do pokoju młodzieżowego. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów.

Od Cena 153,00 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego z symbolem Anglii w postaci krzyża

Dywan Union Jack Choco. Union Jack tj. flaga brytyjska. Flaga Wielkiej Brytanii powstała w 1603 roku, kiedy uprawomocniła się unia personalna między Anglią a Szkocją. Połączono na niej symbole dwóch państw - czerwony krzyż św. Jerzego z centralnie krzyżującymi się belkami na białym polu oraz biały krzyż św.Andrzeja w formie litery X na polu błękitnym...Tak powstał UNION JACK w swej pierwotnej wersji. Na dywanie mamy połączenie krzyży ale w wybarwieniu brązowo-beżowym. Dywan do pokoju młodzieżowego sprawdzi się także jako dywan do salonu. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów.

Od Cena 164,00 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego z symbolem Anglii w postaci krzyża 

Dywan młodzieżowy Union Jack Cross. Flaga Wielkiej Brytanii w postaci krzyża na czarnym tle. Na krzyżu napis LONDON. Dywan typowy dla miłośników Anglii - tych mieszkających w UK jak i poza nią. Dywan do pokoju młodzieżowego sprawdzi się także jako dywan do salonu. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów.

Od Cena 164,00 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego z angielskim mostem na planie głównym 

Dywan London Bridge. London Bridge - jest to most nad Tamizą, w centralnym Londynie, łączący City of London na północnym brzegu rzeki z dzielnicą Southwark na południu. Dywan do pokoju młodzieżowego sprawdzi się także jako dywan do salonu.

Od Cena 164,00 zł

Dywan młodzieżowy, z motywem flagi na czerwonym tle. 

Dywan do pokoju młodzieżowego Confederate Flag. Oznacza nowoczesne wyswietlanie flag używanych i związanych ze Skonfederowanymi Stanami Ameryki. Skonfederowane Stany Ameryki miały w swej historii trzy oficjalne flagi państwowe: flaga Południa, flaga Rebelii lub właśnie jako flaga Konfederacji. Dywan do pokoju z motywem flagi nada się do pokoju młodzieżowego jak i dla dorosłych. Należy do kolekcji dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów.

Od Cena 153,00 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego z elementem flagi angielskiej. 

Dywan z flagą angielską English Flag. Flaga Anglii - czerwony krzyż świętego Jerzego na białym polu. Legenda o św.Jerzym, który zabił smoka, pochodzi z XII wieku. Według niej, zamoczył swój miecz w krwii bestii i narysował krzyż. Jerzy został świętym patronem Anglii w XIII wieku. Dywan do pokoju młodzieżowego sprawdzi się także jako dywan do salonu.

Od Cena 164,00 zł