Filtruj według

Rozmiar

Kształt dywanu

Rodzaj przędzy

Kraj pochodzenia

Cena

  • 39,00 zł - 910,00 zł

Marka

Dostępność

Kolekcja

Wysokość runa

Kształt

Największe hity wśród dywanów w ofercie ŚliczneDywany.pl

HITY

Największe hity wśród dywanów w naszej ofercie

Czym wyróżnia się hit? Z naszej strony możemy wskazać jak wiele z nich trafiło do domów naszych klientów. Istnieje wiele czynników wpływających na popularność - moda, rozmiar, wzór, rodzaj przędzy a także cena. W jednym miejscu zebraliśmy najchętniej kupowane produkty oraz te, którymi chcemy Was zainteresować, bo uważamy, że wyróżniają się wśród setek innych.

Wzory na wyłączność

Dzięki wieloletniej współpracy z fabrykami dywanów, posiadamy w swojej ofercie wzory, które są nam dane na wyłączność na polski rynek. Żaden inny sklep z dywanami nie może ich w Polsce sprzedawać. Niektóre firmy próbują podrabiać i zlecać ich produkcję w różnych fabrykach (np. tureckich) ale dzięki ochronie prawnej, sprawy takie są zgłaszane odpowiednim organom. 

HITY

Jest 509 produktów.

Pokazano 1-24 z 509 pozycji

Aktywne filtry

Dywan pokojowy dziecięcy, motylki. Fioletowy.

Dywan Butterfly z kolekcji BELLA KIDS w kształcie prostokąta, przedstawia kolorowe  motyle i kwiatki, które zachwycą brzdąca i zaproszą do wspaniałej zabawy. Wysoka jakość i wspaniałe wzornictwo to domena naszych dywanów. Dodatkowe zalety dywanu to przytulność, przędza bardzo miła w dotyku. Kreatywne spędzanie czasu i do tego przyjemne, gwarantowane. Małe dzieci, często są alergikami i nasz dywan pod tym względem jest bezpieczny. Piękne wybarwienie, a jego kolory to: fiolet, biel, czerwień, niebieski, róż, z pewnością przypadną do gustu maluchowi. Dywan dziecięcy powinien też być wytrzymały i taki warunek jest tu spełniony. Jest to oryginalny produkt z Turcji.

Od Cena 176,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, motylki. Turkusowy.

Dywan Butterflay z kolekcji BELLA KIDS jest bardzo miły w dotyku. Przedstawia motyle i kwiatki na turkusowym tle. Jego kolory to: turkusowy, szary, biały, czerwony, różowy i fioletowy. W kształcie prostokąta. Dywan idealnie dopełni pokój dziecięcy i ucieszy malucha. Zaprosi do kreatywnej zabawy na nim. Dywan dla dziecka powinien być wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, co gwarantujemy. Odpowiedni dla brzdąca z alergią.

Od Cena 176,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, motylki. Szary.

Dywan Butterflay z kolekcji BELLA KIDS z motywem motyli i kwiatków, bardzo dobrze sprawdzi się w pokoju małego dziecka, dopełni go i będzie się bardzo efektownie prezentował. Dziecku spodoba się z pewnością. Zaprosi do zabawy i spędzenia miło czasu na nim. Nasze dywany dziecięce gwarantują wytrzymałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Są stworzone dla dzieci z alergią. Zachwycają swoją kolorystyką i wzorami. Kolory w dywanie to: szary, biały, czerwony, czarny, fioletowy, niebieski, różowy.

Od Cena 176,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, sowa. Zwierzątka. Fioletowy

Dywan Domek sowy z kolekcji BELLA KIDS swoim wzornictwem i kolorystyką zachwyci niejedno dziecko, bo które nie lubi sowy? W roli głównej sowa i jej domek na drzewie, a także jej przyjaciele: wiewiórki, jeż, żółw. Latające motyle i kwitnące kwiatki. Dywan z pewnością wywoła uśmiech na buzi dziecka i zachęci do pomysłowej i wesołej zabawy. Będzie uzupełnieniem pokoju dziecięcego. Do tego jest wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny dla małego alergika. Kolory: fiolet, róż, błękit, biel, czerń, szarość, czerwień.

Od Cena 176,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy. Sowa.

Dywan Domek Sowy z kolekcji BELLA KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Na kremowym tle widnieją sowa i jej domek, jeż, wiewiórka, motyle oraz kwiatki. Kreatywna zabawa murowana;) Dywan dla dziecka powinien być  wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:) Idealny dla małego alergika.

Od Cena 176,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, motylki. Czerwony.

Dywan Motylki z kolekcji BELLA KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Przedstawia wesołe, kolorowe motyle na czerwonym tle, którymi małe dziecko będzie zachwycone. Kreatywna zabawa murowana;) Pięknie ożywi wnętrze. Dywan dla dziecka powinien być  wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:) Idealny dla małego alergika.

Od Cena 180,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy. Sowy.

Dywan Domek Sowy z kolekcji BELLA KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Na szarym tle widnieją sowa i jej domek, jeż, wiewiórka, motyle oraz kwiatki. Kreatywna zabawa murowana;) Dywan dla dziecka powinien być  wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:) Idealny dla małego alergika.

Od Cena 176,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy. Domek i sowa.

Dywan Domek Sowy z kolekcji BELLA KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Na turkusowym tle widnieją sowa i jej domek, jeż, wiewiórka, motyle oraz kwiatki. Kreatywna zabawa murowana;) Dywan dla dziecka powinien być  wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:) Idealny dla małego alergika.

Od Cena 176,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, motylki. Kremowy.

Dywan Motylki z kolekcji BELLA KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Przedstawia wesołe, kolorowe motyle, którymi małe dziecko będzie zachwycone. Kreatywna zabawa murowana;) Dywan dla dziecka powinien być  wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:) Idealny dla małego alergika.

Od Cena 180,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, motylki. Szary.

Dywan Motylki z kolekcji BELLA KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Przedstawia wesołe, kolorowe motyle na szarym tle, którymi małe dziecko będzie zachwycone. Kreatywna zabawa murowana;) Pięknie ożywi wnętrze. Dywan dla dziecka powinien być  wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:) Idealny dla małego alergika.

Od Cena 180,00 zł