Filtruj według

Rozmiar

Kształt dywanu

Rodzaj przędzy

Kraj pochodzenia

Cena

  • 17,00 zł - 195,00 zł

Marka

Dostępność

Kolekcja

Wysokość runa

Kształt

Dywany młodzieżowe i dla dzieci CITY. Nowoczesne wzory. Super kolory

Młodzieżowe CITY

Kolekcja dywany nowoczesne, młodzieżowe CITY URBAN

Szczególna naszemu sercu kolekcja dywanów dla młodzieży i dzieci. Fabryka, która produkuje poniższe wzory, współpracuje z nami od wielu lat. Jest to belgijska, rodzinna manufaktura z parkiem nowoczesnych maszyn tkackich, eksportującej swoje produkty do ponad 50 państw na świecie. 

Co wyróżnia fabrykę dywanów produkującej dywany CITY URBAN?

Przede wszystkim jakość wykonania. W kolejnym kroku oryginalne, piękne wzornictwo. Na uwagę zasługują nowoczesne, młodzieżowe wzory, m.in. widoki miast, punkty charakterystyczne takie jak Wieża Eiffla, Manhattan, Hawana, Statua Wolności, Routte 66, Paryż, flagi państwowe, tablice rejestracyjne, modne marokańskie koniczyny i wiele wiele innych. Każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Dzięki wieloletniej współpracy 90% wzorów jest zastrzeżona tylko dla naszego sklepu.

Młodzieżowe CITY

Jest 164 produktów.

Pokazano 1-24 z 164 pozycji

Aktywne filtry

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego, dla chłopca i dziewczynki. Motywem przewodnim jest sportowe auto Ferrari.

Dywan Ferrari Black Blue. Jeśli jesteś fanem szybkich wozów, niezależnie od tego czy człowiekiem młodym, starszym, chłopcem czy dziewczyną...To jest to czego szukasz :-) Nowoczesny dywan Ferrari Black Blue. Po drodze pędzi jeden z najszybszych samochodów sportowych. Wyobraź sobie, że jesteś jego kierowcą! Miłe uczucie?Oczywiście, że tak :-) Jest to dywan zarówno do pokoju dziecięcego, dla młodzieży, ale nie tylko. Spełni on swoją rolę także w salonie. Jeden z najlepiej sprzedawanych wzorów w naszej ofercie.

Od Cena 135,00 zł

Dywan pokojowy młodzieżowy, dziecięcy z motywem graffiti 

Dywan Graffiti Choco Lime. Dywan młodzieżowy z kolekcji CITY dla miłośników niebanalnych wzorów. Graffiti - czyli różnego rodzaju napisy, znaki malowane na elewacjach budynków, przejść, wiaduktów czy dworców kolejowych. Ze zjawiskiem tym spotykamy się na co dzień w naszym otoczeniu. W tym przypadku twórczość tą widzimy na dywanie. Graffiti jest to motyw szukany przez dzieci i młodzież. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów. Dywan do pokoju młodzieżowego nada się także do pokoju dziecięcego. Doskonale sprawdzi się także jako dywan do salonu.

Cena podstawowa 160,00 zł Od Cena 150,00 zł

Dywan pokojowy młodzieżowy, dziecięcy z motywem graffiti 

Dywan Graffo Choco Turkus. Dywan młodzieżowy z kolekcji CITY dla miłośników niebanalnych wzorów.Na dywanie widzimy swego rodzaju twórczość artystyczną, w tym przypadku umieszczono na nim szablon nie do końca jasnych wzorów. Graffiti jest to motyw szukany przez dzieci i młodzież. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów. Dywan do pokoju młodzieżowego nada się także do pokoju dziecięcego. Doskonale sprawdzi się także jako dywan do salonu.

Od Cena 145,00 zł

Dywan pokojowy młodzieżowy, dziecięcy z motywem graffiti 

Dywan Graffo Black Red. Na dywanie widzimy swego rodzaju twórczość artystyczną, w tym przypadku umieszczono na nim szablon nie do końca jasnych wzorów. Co artysta miał na myśli? Niech to będzie zadanie dla miłośników tego rodzaju sztuki...Graffiti jest to motyw szukany przez dzieci i młodzież. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów. Dywan do pokoju młodzieżowego nada się także do pokoju dziecięcego. Doskonale sprawdzi się także jako dywan do salonu.

Od Cena 135,00 zł

Dywan pokojowy młodzieżowy, dziecięcy z motywem piłki na tle flagi 

Dywan Union Jack Football Jeans Red.Na dywanie widzimy flagę Anglii, a w centralnym punkcie obraz piłki nożnej. Dywan idealny dla każdego fana sportu, chłopca, dziewczynki, mężczyzny i kobiety. Rozkoszujmy się walką naszych drużyn na boisku, kibicujmy im nie tylko przed ekranami telewizorów! Motyw piłki nożnej na dywanie jest idealny dla każdego. Jest jednym z najczęściej szukanych i kupowanych dywanów w naszej ofercie. Dywan młodzieżowy ze znanej kolekcji belgijskiej doskonale sprawdzi się także jako dywan do salonu.

Praktyczne kolory dywanu

Cena podstawowa 205,00 zł Od Cena 195,00 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego z motywem psa - słodkiego spaniela. 

Dywan z psem Spaniel Choco. Spaniel jest rodzajem psa-pistoletu. Spaniele były szczególnie hodowane w celu płoszenia zwierzyny z gęstszych zarośli. Jest to pies używany do polowań. Na dywanie Spaniel w biegu.Dywan Spaniel Choco doskonale sprawdzi się jako dywan dla dziecka jak i dywan do salonu. Dywan młodzieżowy ze znanej kolekcji belgijskiej.

Cena podstawowa 145,00 zł Od Cena 43,50 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego z motywem czarnego konia 

Dywan z koniem Karino Black. Koń: niegdyś najpopularniejsze zwierzę pociągowe. Dziś używane z reguły w celach rekreacyjnych i sportowych. "Karino" także polski serial obyczajowy. Dywan karino Black doskonale sprawdzi się jako dywan dla dziecka jak i dywan do salonu. Dywan młodzieżowy ze znanej kolekcji belgijskiej.

Od Cena 72,00 zł

Dywan pokojowy młodzieżowy, dziecięcy z motywem flagi UK i wizerunkiem kultowych butów o nazwie SNEAKERS. 

Dywan Sneakers Jeans Red. Co mamy na myśli mówiąc o butach "SNEAKERS"? Rozumiemy przez to modne i wygodne buty dla każdego z nas! Sneakers to doskonałe połączenie indywidualnego stylu i komfortu. Może kochasz buty, takie które spełnią oczekiwania nie tylko estetyczne, ale zapewnią Ci komfort noszenia? ten dywan jest zatem dla Ciebie. Dywan pokojowy dla młodzieży i dzieci. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej belgijskiej fabryki dywanów. Dywany z tej kolekcji nadają się do pokoju dziecięcego jak i również młodzieżowego oraz dziennego.

Od Cena 153,00 zł

Dywan pokojowy młodzieżowy z elementami panoramy Londynu. 

Dywan London Panorama Black. Duży napis LONDON na czarnym tle, a wewnątrz panorama Londynu. Dywan bardzo interesujący, dla miłośników Londyńskich klimatów.Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów.

Cena podstawowa 145,00 zł Od Cena 43,50 zł

Dywan pokojowy młodzieżowy z napisem na jabłku 

Dywan NYC Big Apple. Duże jabłko w kolorze czerwonym na białym tle. Na czubku dywanu jak można się domyśleć budynki Nowego Yorku. Wewnątrz jabłka i wokól niego napis NEW YORK. Dywan zabawny, a jednocześnie interesujący, dla klientów nie bojących się nietuzinkowych wzorów. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów.

Cena podstawowa 145,00 zł Od Cena 43,50 zł

Dywan pokojowy młodzieżowy, dziecięcy z motywem graffiti 

Dywan Graffiti Red. Na dywanie widzimy swego rodzaju twórczość artystyczną, w tym przypadku umieszczono na nim szablon nie do końca jasnych wzorów. Co artysta miał na myśli? Niech to będzie zadanie dla miłośników tego rodzaju sztuki...Graffiti jest to motyw szukany przez dzieci i młodzież. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów. Dywan do pokoju młodzieżowego nada się także do pokoju dziecięcego. Doskonale sprawdzi się także jako

Od Cena 135,00 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego z motywem wilka szarego 

Dywan Wilk Czarno Szary. Na dywanie widzimy Wilka Szarego. Wilk: gatunek drapieżnego ssaka z rodziny psowatych, zamieszkującego lasy i równiny. Na dywanie widzimy głowę wilka, grożnego, lecz jakże dostojnego i pięknego. Dywan młodzieżowy WILK doskonale sprawdzi się jako dywan dla dziecka jak i dywan do salonu. Bo przecież każdy z nas ma coś z drapieżnika ;-) Dywan młodzieżowy ze znanej kolekcji belgijskiej.

Od Cena 142,00 zł