Filtruj według

  • 1,00 zł - 2,00 zł

Chodniki dywanowe do przedpokoju. Nowoczesne, cięte z metra - sklep Śliczne Dywany

Dywany chodniki nowoczesne

Prowadzimy sprzedaż dywanów ciętych z belki w metrach bieżących. Ze względu na to, że są to dywany zamawiane na indywidualne zamówienia, nie ma możliwości ich zwrotu. 

Dywany chodniki nowoczesne

Prowadzimy sprzedaż dywanów ciętych z belki w metrach bieżących. Ze względu na to, że są to dywany zamawiane na indywidualne zamówienia, nie ma możliwości ich zwrotu. 

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Dywan lub chodnik zawsze ociepla wnętrze niezależnie od materiału, z jakiego jest on wykonay oraz koloru i wzoru. Jego pojawienie się w pomieszczeniu sprawia, że nawet najbardziej sterylna stylizacja nabiera chociaż niewielkiej przytulności. Chodniki dywanowe nowoczesne to ciekawe propozycje o wszechstronnym przeznaczeniu. Chodniki kojarzą nam się z podłogami w holu i przedpokoju, z kolei dywan z salonem i sypialnią. Wykonanie chodników z materiału dywanowego sprawiło, że możemy te dekoracje podłogowe wykorzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu. Chodniki nowoczesne wyróżniają się zazwyczaj jednolitą barwą lub delikatnym zdobieniem o motywach geometrycznych i etnicznych.

Dywany chodniki do przedpokoju, salonu i sypialni

W sklepie dostępne są chodniki do przedpokoju innych pomieszczeń, które dopasowujemy do metrażu pomieszczenia. Sprzedajemy je na metry, a więc to Ty decydujesz o ich ostatecznych wymiarach. Szerokość jest niezmienna, jednak długość może być dowolna w zależności od wielkości danego pomieszczenia. Nowoczesny chodnik do przedpokoju czy też każdego innego dowolnego wnętrza mogą wypełniać go na całej lub tylko wyznaczonej długości.

Wełniane chodniki dywanowe nowoczesne

Chodniki nowoczesne są połączeniem modnego wzornictwa odpowiadającego aktualnym trendom oraz wysokiej jakości materiału. Większość z nic została wykonana z wełny, tkane są też na naturalnej jucie z zastosowaniem najwyższej jakości przędzy Heat-set Fryz. To sprawia, że są bardzo wytrzymałe i trwałe, odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak też odbarwienia i zmianę koloru. Sprawdzają się więc zarówno w salonie i sypialni, pomieszczeniach o optymalnej eksploatacji, jak i w przedpokoju, gdzie są narażone na intensywniejsze użytkowanie. Nowoczesne chodniki do przedpokoju występują w wersji jednolitej oraz z motywami prezentującymi geometryczne wzory układające się w ciekawe kompozycje. Zobacz także klasyczne chodniki wełniane.