Dywan pokojowy dziecięcy z motywem gwiazdek. Miękka przędza, bardzo miła w dotyku. Dywany dla dzieci. Piękny wzór i wybarwienie. Dywan w gwiazdki do pokoiku dziecka. Cudny wzór w pastelowe gwiazdy. Śliczne dywany dla dzieci z Torunia. Dywan dziecięcy z efektem 3D. Dywan dla chłopczyka i dziewczynki.

Dywan dziecięcy do pokoju DIAMENT Gwiazdki Nocą

157,00 zł
Brutto
Dywan pokojowy dziecięcy, gwiazdki. Uwaga ostanie sztuki !

Wspaniały dywan Gwiazdki nocą z kolekcji DIAMENT, przyciąga swoją kolorystyką, która jest tutaj dobrana niezwykle trafnie. Gwiazdy w przeróżnych barwach pastelowych, pięknie komponują się z brązowym tłem. Każdy maluch mając ten dywan w swoim pokoiku będzie zadowolony, a zabawa na nim to coś niezwykłego. Na gwiazdy może spoglądać bez końca, a to z kolei po udanym dniu może ukoić do snu...Tu mała podpowiedź, kiedy wkradnie się nuda... Można wziąć kawałek kartki lub bloku rysunkowego i spróbować odtworzyć z dzieckiem kształty z dywanu. Polecamy tę zabawę;)
Miękka przędza Heat Set-Fresse, to włókno bardzo wysokiej jakości, gdyż dla wzmocnienia walorów dywanu jest ona uszlachetniona termicznie.

Rozmiar
Kształt dywanu
Ilość
Produkt niedostępny lub dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami


Dywan pokojowy dziecięcy, gwiazdki. Uwaga ostanie sztuki !

Wspaniały dywan Gwiazdki nocą z kolekcji DIAMENT, przyciąga swoją kolorystyką, która jest tutaj dobrana niezwykle trafnie. Gwiazdy w przeróżnych barwach pastelowych, pięknie komponują się z brązowym tłem. Każdy maluch mając ten dywan w swoim pokoiku będzie zadowolony, a zabawa na nim to coś niezwykłego. Na gwiazdy może spoglądać bez końca, a to z kolei po udanym dniu może ukoić do snu...Tu mała podpowiedź, kiedy wkradnie się nuda... Można wziąć kawałek kartki lub bloku rysunkowego i spróbować odtworzyć z dzieckiem kształty z dywanu. Polecamy tę zabawę;)
Miękka przędza Heat Set-Fresse, to włókno bardzo wysokiej jakości, gdyż dla wzmocnienia walorów dywanu jest ona uszlachetniona termicznie.
W dywanie został także zastosowany tzw. efekt wow, a w tym przypadku efekt 3D;)
Posiada certyfikat bezpieczeństwa. Nie odkształca się, a jego kolory nie blakną. Odporny na wszelkie bakterie. Idealny dla alergika.
Wytrzymały, funkcjonalny, trwały i bezpieczny, a do tego piękny, to cechy naszego dywanu.

Warto go często odkurzać, to pozwoli utrzymać go w dobrej kondycji na długi czas.
W przypadku pojawienia się plam, zabrudzeń, najlepiej je spierać na bieżąco gąbeczką.

Opis

Kolekcja
Dziecięce DIAMENT
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
13 mm
Rodzaj przędzy
Heat-Set Frisee
Gęstość dywanu (punkty)
700.000
Waga/m2
3000 g
Kraj pochodzenia
Turcja
Antypoślizgowy spód
Nie
Efekt 3D
Tak. Dywan ma wycięte elementy aby uwydatnić efekt przestrzenności
Czas na zwrot
30 dni
Odpowiedni dla ogrzewania podłogowego
Tak
chat Komentarze (0)
1
Dywan dziecięcy do pokoju DIAMENT Gwiazdki Nocą

Dywan dziecięcy do pokoju DIAMENT Gwiazdki Nocą

157,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!