Kolekcja dywany młodzieżowe i dla dzieci Afrykańska. ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep online w Polsce! Dywany Toruń

Afrykańskie

Kolekcja dywany AFRYKAŃSKIE

Dywany afrykańskie od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Wzory w Zebry, Tygrysy, Gepardy, Sawanny i inne motywy z Afryki. Dywany takie pasują do wielu wnętrz a osoby zakochane w takich klimatach poczują się jak na safari. Nasz sklep, od wielu lat ma w swojej ofercie najpopularniejsze dywany pokojowe w tym klimacie. Dywany pokochane przez młodzież, dzieci jak i również dorosłych.

Dywany afrykańskie są z prawdziwych zwierząt?

Absolutnie nie! Nasz sklep nie ma w swojej ofercie dywanów z prawdziwych zwierząt. Właśnie wzory afrykańskie, zastosowane w dywanach, wpływają pozytywnie na świat zagrożonych zwierząt. Wystarczy położyć w mieszkaniu lub domu na podłodze dywan w te piękne wzory aby nasz nastrój się znacznie poprawił.

Afrykańskie

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Dywan do pokoju młodzieżowego z motywem wilka szarego. 

Dywan młodzieżowy Wilk Nairobi. Na dywanie widzimy Wilka w wybarwieniu brązowym. Wilk to bohater licznych legend i ludowych opowieści. Od 1998 roku wilki są pod ścisłą ochroną. My nie musimy obawiać się, że więcej go nie zobaczymy. Wystarczy spojrzeć na dywan pod naszymi stopami :-) Dywan młodzieżowy WILK Nairobi doskonale sprawdzi się jako dywan dla dziecka jak i dywan do salonu.

Od Cena 142,00 zł