Kolekcja dywany młodzieżowe i dla dzieci Afrykańska. ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep online w Polsce! Dywany Toruń

Afrykańskie

Kolekcja dywany AFRYKAŃSKIE

Dywany afrykańskie od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Wzory w Zebry, Tygrysy, Gepardy, Sawanny i inne motywy z Afryki. Dywany takie pasują do wielu wnętrz a osoby zakochane w takich klimatach poczują się jak na safari. Nasz sklep, od wielu lat ma w swojej ofercie najpopularniejsze dywany pokojowe w tym klimacie. Dywany pokochane przez młodzież, dzieci jak i również dorosłych.

Dywany afrykańskie są z prawdziwych zwierząt?

Absolutnie nie! Nasz sklep nie ma w swojej ofercie dywanów z prawdziwych zwierząt. Właśnie wzory afrykańskie, zastosowane w dywanach, wpływają pozytywnie na świat zagrożonych zwierząt. Wystarczy położyć w mieszkaniu lub domu na podłodze dywan w te piękne wzory aby nasz nastrój się znacznie poprawił.

Afrykańskie

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Dywan do pokoju młodzieżowego z motywem wilka szarego. 

Dywan młodzieżowy Wilk Nairobi. Na dywanie widzimy Wilka w wybarwieniu brązowym. Wilk to bohater licznych legend i ludowych opowieści. Od 1998 roku wilki są pod ścisłą ochroną. My nie musimy obawiać się, że więcej go nie zobaczymy. Wystarczy spojrzeć na dywan pod naszymi stopami :-) Dywan młodzieżowy WILK Nairobi doskonale sprawdzi się jako dywan dla dziecka jak i dywan do salonu.

Cena podstawowa 135,00 zł Od Cena 81,00 zł

Dywan do pokoju młodzieżowego i dziecięcego z głową lwa. 

Dywan Król Lew Alfa .Na dywanie widzimy władcę dzikich lasów: LWA. Lew symbolizuje władzę, moc, potęgę, dumę, zwycięstwo, męskość, odwagę. Oznacza także ambicję, mądrość, boską moc, sprawiedliwość i szczodrość. W wielu kulturach ze względu na złotawą barwę futra, potężną grzywę oraz ogólną siłęlew uchodzi za zwierzę królewskie. Którz z nas nie chciał by ujarzmić i poskromic takiego "kociaka"? Dywan do pokoju młodzieżowego i dziecięcego, doskonale sprawdzi się jako dywan do salonu.

Od Cena 142,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, cętki.

Ciekawe wzornictwo dywanu z naszej kolekcji Agnella FUNKY w czarno-szare cętki, będzie pasował do wnętrza w nowoczesnym stylu. W aranżacji z meblami z surowego drewna lub białymi, sprawdzi się idealnie. Zrobi wrażenie w pokoju młodzieżowym i w salonie także.

Cena podstawowa 208,00 zł Od Cena 104,00 zł

Dywan pokojowy dla młodzieży z wzorem zebry. 

Dywan Zebra Nowa Alfa Czerń Biel. Lubisz elementy afrykańskie? Dobrze sie czujesz w ich otoczeniu? Zatem polecamy dywan z wzorem "zebry". Charakterystyczną cechą zebr jest obecność ciemnych pasów na białej lub żółtawej sierści. Taki właśnie układ pasów widzimy na dywanie. Dywan do pokoju dla młodzieży idealnie sprawdzi się także jako dywan do pokoju dla dzieci jak i do salonu.

Od Cena 72,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, Biały Tygrys.

Interesujący i nowoczesny dywan z kolekcji Agnella FUNKY, zachwyca wzornictwem, niczym obraz namalowany przez artystę malarza. Spojrzenie tygrysa przyciąga i nie można od niego oderwać wzroku. Jest piękny. Zrobi furorę w pomieszczeniu, ponieważ nada mu zwierzęcego charakteru, aż chciało by się powiedzieć: „Tu rządzę ja”;)

Od Cena 163,00 zł