• -10,00 zł

Dywan nowoczesny Graffiti Choco Lime CITY

160,00 zł
150,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

Dywan pokojowy młodzieżowy, dziecięcy z motywem graffiti 

Dywan Graffiti Choco Lime. Dywan młodzieżowy z kolekcji CITY dla miłośników niebanalnych wzorów. Graffiti - czyli różnego rodzaju napisy, znaki malowane na elewacjach budynków, przejść, wiaduktów czy dworców kolejowych. Ze zjawiskiem tym spotykamy się na co dzień w naszym otoczeniu. W tym przypadku twórczość tą widzimy na dywanie. Graffiti jest to motyw szukany przez dzieci i młodzież. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów. Dywan do pokoju młodzieżowego nada się także do pokoju dziecięcego. Doskonale sprawdzi się także jako dywan do salonu.

Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami


 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa kurierem

 

30 dni na zwrot

 

Wysoka jakość

 

Zakup powyżej 300 zł - DARMOWA wysyłka

Dywan pokojowy młodzieżowy, dziecięcy z motywem graffiti

Dywan Graffiti Choco Lime. Dywan młodzieżowy z kolekcji CITY dla miłośników niebanalnych wzorów. Graffiti - czyli różnego rodzaju napisy, znaki malowane na elewacjach budynków, przejść, wiaduktów czy dworców kolejowych. Ze zjawiskiem tym spotykamy się na co dzień w naszym otoczeniu. W tym przypadku twórczość tą widzimy na dywanie. Graffiti jest to motyw szukany przez dzieci i młodzież. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów. Dywan do pokoju młodzieżowego nada się także do pokoju dziecięcego. Doskonale sprawdzi się także jako dywan do salonu.

Praktyczne kolory dywanu

Kolorystyka dywanu to różne odcienie brązu, biel i kolor limonkowy.

Rodzaj przędzy użytej w dywanie

Jest to bardzo praktyczne włókno. Dywany polipropylenowe są łatwe w czyszczeniu, mają atrakcyjną cenę i są bardzo praktyczne. Na Państwa uwagę powinno zwrócić pochodzenie dywanu - Belgia. Produkt oryginalny belgijski, ze znanej fabryki z którą współpracujemy wiele lat. Przędza użyta do produkcji dywanów ALFA / CITY ma właściwości antyalergiczne, nie odbarwia się, jest bardzo wytrzymała. Nasza firma jest wyłącznym i bezpośrednim importerem dywanów belgijskich CITY w Polsce.

Charakterystyka dywanu:

Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,4 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 152 500 punktów (+- 5%)
Kolory w dywanie: krem, zieleń, brąz, beż

Kraj pochodzenia: BELGIA

2019-05-28

Opis

Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Kraj pochodzenia
Belgia
chat Komentarze (0)
1
Dywan nowoczesny Graffiti Choco Lime  CITY

Dywan nowoczesny Graffiti Choco Lime CITY

150,00 zł
160,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!