Nowoczesny dywan do każdego modnego pomieszczenia. Piękne kremowo czerwone barwy. Wysoka jakość wykonania. Ciekawe wzornictwo. Modna kolekcja CITY. Belgijskie dywany. Polecamy! SliczneDywany.pl

Dywan nowoczesny do salonu NYC BIG APPLE Kremowo Czerwony CITY

Nowoczesny dywan do modnego wnętrza, świetny wzór jabłka z napisem. Jasne barwne kolory, jest miękki i wykonany z wysokiej jakości runa.
Produkt nie jest już dostępny, zapraszamy do przejrzenia dywanów z tej samej kategorii.

Dywan pokojowy młodzieżowy z napisem na jabłku

Dywan NYC Big Apple. Duże jabłko w kolorze czerwonym na białym tle. Na czubku dywanu jak można się domyśleć budynki Nowego Yorku. Wewnątrz jabłka i wokól niego napis NEW YORK. Dywan zabawny, a jednocześnie interesujący, dla klientów nie bojących się nietuzinkowych wzorów. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów.

Praktyczne kolory dywanu

Kolorystyka dywanu jest stonowana i utrzymana w duchu praktyczności. Jasne tło z czerwonym jabłkiem i czarnymi budynkami.

Rodzaj przędzy użytej w dywanie

Jest to bardzo praktyczne włókno. Dywany polipropylenowe są łatwe w czyszczeniu, mają atrakcyjną cenę i są bardzo praktyczne. Na Państwa uwagę powinno zwrócić pochodzenie dywanu - Belgia. Produkt oryginalny belgijski, ze znanej fabryki z którą współpracujemy wiele lat. Przędza użyta do produkcji dywanów ALFA / CITY ma właściwości antyalergiczne, nie odbarwia się, jest bardzo wytrzymała. Nasza firma jest wyłącznym i bezpośrednim importerem dywanów belgijskich CITY w Polsce.

Charakterystyka dywanu:

Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,4 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 152.500 punktów (+- 5%)

Kraj pochodzenia: BELGIA

2035-05-28

Opis

Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Gęstość dywanu (punkty)
152.500
Waga/m2
1400 g
Kraj pochodzenia
Belgia
Kolory dominujące
Czerwień
Kolory dominujące
Krem
Antypoślizgowy spód
Nie
Czas na zwrot
30 dni
Odpowiedni dla ogrzewania podłogowego
Tak
chat Komentarze (0)
1
Dywan nowoczesny do salonu NYC BIG APPLE Kremowo Czerwony CITY

Dywan nowoczesny do salonu NYC BIG APPLE Kremowo Czerwony CITY

153,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!