Super dywan dla dzieci. Wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Dywan dla dzieci IWO Turkusowy FUNKY

88,00 zł
Brutto

Dywan dziecięcy Iwo Turku z kolekcji Funky

Dywan dla dzieci Iwo w kolorze turkusowym przedstawia wielką śmieszną i wiecznie uśmiechniętą gąsienicę :) Dzieci zachwyca możliwość zabawy na nim, ponieważ wzór ma ciekawe okrągłe kształty i patrząc na ich zabawy, wiecznie skaczą na tym cudnym i kolorowym robaczku :)

Rozmiar
Kształt dywanu
Ilość
Dostępny w magazynie. Czas realizacji 24h (w dni robocze)

Zobacz także

Dywan dziecięcy Iwo Turku z kolekcji Funky

Dywan dla dzieci Iwo w kolorze amarantowym przedstawia wielką śmieszną i wiecznie uśmiechniętą gąsienicę :) Dzieci zachwyca możliwość zabawy na nim, ponieważ wzór ma ciekawe okrągłe kształty i patrząc na ich zabawy, wiecznie skaczą na tym cudnym i kolorowym robaczku :)

Od Cena 149,00 zł

Dywan dziecięcy Iwo Turku z kolekcji Funky

Dywan dla dzieci Iwo w kolorze lazurowym przedstawia wielką śmieszną i wiecznie uśmiechniętą gąsienicę :) Dzieci zachwyca możliwość zabawy na nim, ponieważ wzór ma ciekawe okrągłe kształty i patrząc na ich zabawy, wiecznie skaczą na tym cudnym i kolorowym robaczku :)

Od Cena 149,00 zł

Dywan dziecięcy Iwo Limonka z kolekcji Funky

Dywan dla dzieci Iwo w kolorze limonkowym (soczystej zieleni) przedstawia wielką śmieszną i wiecznie uśmiechniętą gąsienicę :) Dzieci zachwyca możliwość zabawy na nim, ponieważ wzór ma ciekawe okrągłe kształty i patrząc na ich zabawy, wiecznie skaczą na tym cudnym i kolorowym robaczku :)

Od Cena 88,00 zł

Dywan dziecięcy Iwo Amarylis z kolekcji Funky

Dywan dla dzieci Iwo w kolorze czerwonym przedstawia wielką, śmieszną i wiecznie uśmiechniętą gąsienicę :) Dzieci zachwyca możliwość zabawy na nim, ponieważ wzór ma ciekawe okrągłe kształty i patrząc na ich zabawy, wiecznie skaczą na tym cudnym i kolorowym robaczku :)

Od Cena 209,00 zł

Dywan dziecięcy Iwo Jasny Szary z kolekcji Funky

Dywan dla dzieci Iwo w kolorze szarości przedstawia wielką, śmieszną i wiecznie uśmiechniętą gąsienicę :) Dzieci zachwyca możliwość zabawy na nim, ponieważ wzór ma ciekawe okrągłe kształty i patrząc na ich zabawy, wiecznie skaczą na tym cudnym i kolorowym robaczku :)

Od Cena 209,00 zł

Dywany dla dzieci, które uwielbiają kolorowy świat

Kolorowy dywan, który przyciąga wzrok, w szczególności naszych kochanych pociech sprawi, że pokój dziecięcy nabierze zupełnie nowego wyglądu. Turkus to obecnie jeden z najpopularniejszych barw. 

Wysoka jakość przędzy

Dobrej jakości dywan to podstawowy dla wielu kupujących parametr, jakim się powinien charakteryzować zakupowany produkt. Produkt pochodzi z fabryki o bardzo długich tradycjach tkania. Wysoka jakość przędzy oraz samego produktu jest gwarantowana.

Dywany pokojowe dla maluszka. Oryginalne wzornictwo

Fabryka dywanów Agnella zatrudnia wykwalifikowany personel. Na wielką uwagę zasługują w szczególności projektanci wzorów - osoby wykształcone na łódzkiej ASP (kierunek wzornictwo przemysłowe) a także pracownicy produkcyjni o bardzo długim stażu pracy. 

Charakterystyka techniczna dywanu:

Rodzaj przędzy: Heat-Set Fryz
Super gruby i super gęsty dywan!

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,9 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 104 000 pęczków (+- 5%)
Kolory w dywanie: turkus, krem, róż, fiolet, szary, limonka, pomarańcz, czerwień, czerń

Kraj pochodzenia: POLSKA - Agnella Białystok

Opis

Kolekcja
Dziecięce Agnella FUNKY
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Heat-Set Frisee
Kraj pochodzenia
Polska
Kolory dominujące
Turkus
Antypoślizgowy spód
Nie
Certyfikat bezpieczeństwa
Tak. Atest Polskiego Zakładu Higieny PZH.
Czas na zwrot
30 dni
Odpowiedni dla ogrzewania podłogowego
Tak
chat Komentarze (1)
Oceń
1
Dywan dla dzieci IWO Turkusowy FUNKY

Dywan dla dzieci IWO Turkusowy FUNKY

88,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!