• Nowy
Każde wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. Przędza Heat Set trwała i odporna na ścieranie.

Dywan klasyczny do salonu SELENA 1049 Brązowy SAFRA

199,00 zł
Brutto
Dywan SELENA z kolekcji SAFRA. Przepiękne klasyczne wzornictwo oraz brązowo-beżowa kolorystyka. Dywany wykonane są z przędzy Heat-Set dzięki czemu są trwałe, nie odkształcają się i łatwo je utrzymać w czystości. Dodatkowym atutem dywanu jest użycie cieniutkiej poliestrowej nitki SHINE, dzięki której dywan staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.
Rozmiar
Ilość
Dostępny w magazynie. Czas realizacji zamówienia ok 1 dzień roboczy

Zobacz także

Dywan AVA z kolekcji SAFRA. Przepiękne klasyczne wzornictwo oraz brązowo-beżowa kolorystyka. Dywany wykonane są z przędzy Heat-Set dzięki czemu są trwałe, nie odkształcają się i łatwo je utrzymać w czystości. Dodatkowym atutem dywanu jest użycie cieniutkiej poliestrowej nitki SHINE, dzięki której dywan staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.
Od Cena 199,00 zł

Dywan HANNAH z kolekcji SAFRA. Przepiękne klasyczne wzornictwo oraz brązowo-beżowa kolorystyka. Dywany wykonane są z przędzy Heat-Set dzięki czemu są trwałe, nie odkształcają się i łatwo je utrzymać w czystości. Dodatkowym atutem dywanu jest użycie cieniutkiej poliestrowej nitki SHINE, dzięki której dywan staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.
Od Cena 199,00 zł

Dywan CHARLOTTE z kolekcji SAFRA. Przepiękne klasyczne wzornictwo oraz brązowo-beżowa kolorystyka. Dywany wykonane są z przędzy Heat-Set dzięki czemu są trwałe, nie odkształcają się i łatwo je utrzymać w czystości. Dodatkowym atutem dywanu jest użycie cieniutkiej poliestrowej nitki SHINE, dzięki której dywan staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.
Od Cena 199,00 zł
Klasyczny dywan do twojego wnętrza. Przędza Heat-Set trwała i odporna na ścieranie. Dywan jest łatwy do utrzymania w czystości. Można poddawać go zabiegom czyszczenia – odkurzaniu i praniu szamponami do dywanów

Opis

Kolekcja
Klasyczna SAFRA
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
+/- 13 mm
Rodzaj przędzy
Heat-Set + Poliester
Waga/m2
2600 g
Kraj pochodzenia
Turcja
Kolory dominujące
Beż
Kolory dominujące
Brąz
Czas na zwrot
30 dni
Odpowiedni dla ogrzewania podłogowego
Tak
Wysyłka
24h
chat Komentarze (0)
1
Dywan klasyczny do salonu SELENA 1049 Brązowy SAFRA

Dywan klasyczny do salonu SELENA 1049 Brązowy SAFRA

199,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!