Filtruj według

  • 0,00 zł - 9 586,00 zł

Dowiedz się jakie dywany pasują do jakich pomieszczeń

Dywany wg pomieszczeń

Jaki dywan do jakiego pomieszczenia?

Każdy z nas zastanawia się jak prawidłowo dobrać dywan do pomieszczenia. Takie pytanie zadaje wiele osób i nie ma na nie prostej odpowiedzi. Podczas wyboru kierujemy się zasłyszanymi opiniami ale również zdrowym rozsądkiem. Część osób kierować się będzie kolorystyką, inne wzornictwem, a inne wysokością runa. Dla pewnej grupy osób najważniejszym będzie łatwość utrzymania czystości a dla innych ekskluzywność dywanu. Wyróżniliśmy dla Was kilka kategorii pomieszczeń, aby w prosty sposób zorientować się jaki dywan pasuje np. do sypialni, do pokoju młodzieżowego, dziecięcego, łazienki czy kuchni. Więcej na dole strony.

Dywany wg pomieszczeń

Jest 3251 produktów.

Pokazano 1-24 z 3251 pozycji

Jaka jest więc różnica pomiędzy dywanami aby łatwo odszukać ten właściwy? Nasze ponad 20-o letnie doświadczenie w sprzedaży dywanów, pozwala nam dokonać podziału - do jakiego pomieszczenia jaki dywan wybrać.

  • dywany do pokoju dziecięcego: bajeczne wzory, piękne kolory, wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu, wykonane z delikatnego materiału, bezpieczne z atestami PZH lub Oeko-Tex, antyalergiczne (syntetyczne)
  • dywany do pokoju młodzieżowego: wytrzymałe materiały, ciekawe wzornictwo, modne kolory
  • dywany do salonu: ekskluzywny wygląd, kolory premium, wysokie runo, delikatne włókno, jasne barwy, produkowane przez znane fabryki dywanów, wełniane
  • dywany do sypialni: jasne barwy, wysoko i gęsto tkane runo, miękka i delikatna przędza
  • dywany do kuchni: wytrzymałe, odporne na duże zabrudzenia. płasko tkane
  • dywany do łazienki: możliwe do prania w pralce, z podgumowanym lub antypoślizgowym spodem, wytrzymałe, odporne na większe zabrudzenia
  • dywany do zewnętrzne (in-out door): wytrzymałe, odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne, syntetyczne

Powyższe podziały są jedynie naszymi sugestiami a nie sztywnymi zaleceniami. Znaczenie ma również cena dywanu, planowana długość użytkowania, ulubiony producent, warunki użytkowania i inne. W przypadku wątpliwości, z chęcią odpowiemy na Wasze pytania:)