• -50%
Przepiękny piesek w okularach na białym tle. Przędza użyta do produkcji dywanu to polipropylen. Idealny jako ozdoba do pokoju. Dywan dla młodzieży i dzieci. Wyprodukowany w Belgii.

Dywan młodzieżowy DOGGY DOG Kremowo Czerwony CITY

299,00 zł
149,50 zł Zniżka 50%
Brutto
Młodzieżowy dywan do pokoju, był wyprodukowany w Belgii. Ma ciekawy wzór, jest to piesek w czerwonych okularach na jasnym tle.
Rozmiar
Ilość
Dostępny w magazynie. Czas realizacji 24h (w dni robocze)

Dywan do pokoju dziecięcego. Dywan przedstawiający naszego pupila, psiaka w śmiesznych okularach i obrożą na szyi

Dywan młodzieżowy Doggy Dog Creme. Dog - pies: symbolizuje najwierniejszego towarzysza i troskliwego opiekuna. Postrzegany jako wzór lojalności i wierności. Pies, który ma zdolność odczytywania ludzkich emocji. To on nie zostawi w potrzebie i jest z nami ZAWSZE, bez względu na dobre i złe dni. Tym razem przedstawiony jako pies w okularach i obroży na szyi. Taki dywan będzie cieszył zarówno młodszych jak i starszych, zwłaszcza gdy wierzysz w jego dobroczynny wpływ na nasz nastrój. Wzór ten sprawdzi się jako dywan młodzieżowy jak i dywan pokojowy do salonu. Wybarwienie dywanu to kremowo szary psiak w czerwonych okularach i obroży, na jasnym kremowym tle.
Przędza użyta do produkcji dywanu to polipropylen.

Dywan pochodzi z bardzo dużej fabryki dywanów w Belgii. Charakteryzuje się dobrą jakością, niską ceną i super modnymi motywami, które zadowolą młodzież jak i dorosłych.


Charakterystyka dywanu:
 


Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,5 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 186.000 pęczków (+- 5%)

Kraj pochodzenia: Belgia

Opis

Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kolekcja
Zwierzęca
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Gęstość dywanu (punkty)
186.000
Waga/m2
1500 g
Kraj pochodzenia
Belgia
Kolory dominujące
Krem
Kolory dominujące
Czerwień
Antypoślizgowy spód
Nie
Czas na zwrot
30 dni
Odpowiedni dla ogrzewania podłogowego
Tak
chat Komentarze (0)
1
Dywan młodzieżowy DOGGY DOG Kremowo Czerwony CITY

Dywan młodzieżowy DOGGY DOG Kremowo Czerwony CITY

149,50 zł
299,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!