Dywan nowoczesny Kciuk GREY CITY

72,00 zł
Brutto

Dywan do pokoju młodzieżowego, a jednocześnie nowoczesny dywan do salonu. Motywem przewodnim jest widok odcisku kciuka.

Dywan Kciuk Grey. Odcisk kciuka z widocznym liniami papilarnymi. Kciuk symbolizuje życiową witalność i siłę woli. Instynkt im jest większy, tym większa jest energia życiowa jego posiadacza, większa jest także umiejętność pokonywania przeciwności losu. Właśnie dlatego dywan z tym motywem jest bardzo szukany przez dzieci i młodzież. Jeden z najlepiej sprzedawanych wzorów w naszej ofercie. Dywany młodzieżowe to jedne z najchętniej kupowanych kolekcji przez rodziców. Nadają się do pokoju dziecięcego jak i również młodzieżowego. Spełnią swoją rolę także jako nowoczesne dywany do salonu.

Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami


 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa kurierem

 

30 dni na zwrot

 

Wysoka jakość

 

Zakup powyżej 300 zł - DARMOWA wysyłka

Dywan do pokoju młodzieżowego, a jednocześnie nowoczesny dywan do salonu. Motywem przewodnim jest widok odcisku kciuka.

Dywan Kciuk Grey. Odcisk kciuka z widocznym liniami papilarnymi. Kciuk symbolizuje życiową witalność i siłę woli. Instynkt im jest większy, tym większa jest energia życiowa jego posiadacza, większa jest także umiejętność pokonywania przeciwności losu. Właśnie dlatego dywan z tym motywem jest bardzo szukany przez dzieci i młodzież. Jeden z najlepiej sprzedawanych wzorów w naszej ofercie. Dywany młodzieżowe to jedne z najchętniej kupowanych kolekcji przez rodziców. Nadają się do pokoju dziecięcego jak i również młodzieżowego. Spełnią swoją rolę także jako nowoczesne dywany do salonu.

Praktyczne kolory dywanu

Kolorystyka dywanu jest stonowana i utrzymana w duchu praktyczności. Ciemne, modne barwy dywanu: czarno szaro kremowe zamaskują okruszki z jedzenia, kurz i inne drobne zabrudzenia.

Rodzaj przędzy użytej w dywanie

Jest to bardzo praktyczne włókno. Dywany polipropylenowe są łatwe w czyszczeniu, mają atrakcyjną cenę i są bardzo praktyczne. Na Państwa uwagę powinno zwrócić pochodzenie dywanu - Belgia. Produkt oryginalny belgijski, ze znanej fabryki z którą współpracujemy wiele lat. Przędza użyta do produkcji dywanów ALFA / CITY ma właściwości antyalergiczne, nie odbarwia się, jest bardzo wytrzymała.

Nasza firma jest wyłącznym i bezpośrednim importerem dywanów belgijskich CITY w Polsce

Charakterystyka dywanu:


Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,6 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 213 500 punktów (+- 5%)
Kolory w dywanie: popiel, jasny popiel, czerń, krem, czerwień

Kraj pochodzenia: BELGIA

2019-05-28

Opis

Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Kraj pochodzenia
Belgia
chat Komentarze (0)
1
Dywan nowoczesny Kciuk GREY CITY

Dywan nowoczesny Kciuk GREY CITY

72,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!