Dywany CITY - oryginalne belgijskie. Dywany CITY MODERN - nowoczesne motywy, idealne dla młodzieży. SliczneDywany.pl - bezpośredni importer dywanów CITY MODERN w Polsce. Dywan belgijski z rejestracjami aut z USA. Dywany, które idealnie pasują do większości wnętrz. Pokój, salon, korytarz. Dywany CITY idealnie wpasują się do nowoczesnych wnętrz. Każdy z nas zawieszał rejestracje aut na ścianie w pokoju:) Modne kolory - czernie, biele, szarości. Wysoka jakość gwarantowana przez fabrykę z Belgii. Nasza firma od lat współpracuje z tym producentem. Dywany trwałe i wysokiej jakości. Uwaga na podróbki z Turcji - niska jakość i...niska cena. Tylko oryginalne dywany z Belgii spełnią Wasze wymagania Jedyne prawdziwe, oryginalne dywany CITY z Belgii. Super modne wzory! Dywan Tablice Rejestracyjne.

Dywan młodzieżowy REJESTRACJE Szary CITY

Dywan młodzieżowy, dziecięcy z modnym motywem tablic rejestracyjnych. Ciekawa kolorystyka dywanu oraz  wysokiej jakości wykonanie.
Produkt nie jest już dostępny, zapraszamy do przejrzenia dywanów z tej samej kategorii.

Dywan pokojowy młodzieżowy, dziecięcy z motywem tablic rejestracyjnych

Dywan Tablice Rejestracyjne? Dlaczego nie! Motyw bardzo szukany przez dzieci i młodzież. Jeden z najlepiej sprzedawanych wzorów w naszej ofercie. Kolekcja dywanów belgijskich ze znanej fabryki dywanów. Rejestracje, które można podziwiać, pochodzą z różnych stanów USA:) Twoje dziecko będzie zachwycone takim dywanem. Zabawa spędzona na dywanie rejestracje da dzieciom wiele chwil radości. Dywany dla dzieci to jedne z najchętniej kupowanych kolekcji przez rodziców. Nadają się do pokoju dziecięcego jak i również młodzieżowego oraz dziennego.

Praktyczne kolory dywanu

Kolorystyka dywanu jest stonowana i utrzymana w duchu praktyczności. Ciemne, modne barwy dywanu zamaskują okruszki z jedzenia, kurz i inne drobne zabrudzenia. Nie jesteśmy zwolennikami zanieczyszczeń, więc zalecamy odkurzać regularnie dywan:)

Rodzaj przędzy użytej w dywanie

Jest to bardzo praktyczne włókno. Dywany polipropylenowe są łatwe w czyszczeniu, mają atrakcyjną cenę i są bardzo praktyczne. Na Państwa uwagę powinno zwrócić pochodzenie dywanu - Belgia. Produkt oryginalny belgijski, ze znanej fabryki z którą współpracujemy wiele lat. Przędza użyta do produkcji dywanów ALFA / CITY ma właściwości antyalergiczne, nie odbarwia się, jest bardzo wytrzymała.

Nasza firma jest wyłącznym i bezpośrednim importerem dywanów belgijskich CITY w Polsce. 

Charakterystyka dywanu:

Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,6 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 213.500 punktów (+- 5%)

Kraj pochodzenia: BELGIA

3019-05-28

Opis

Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Gęstość dywanu (punkty)
213.500
Waga/m2
1500 g
Kraj pochodzenia
Belgia
Kolory dominujące
Czerń
Antypoślizgowy spód
Nie
Czas na zwrot
30 dni
Odpowiedni dla ogrzewania podłogowego
Tak
chat Komentarze (2)
Oceń
1
Dywan młodzieżowy REJESTRACJE Szary CITY

Dywan młodzieżowy REJESTRACJE Szary CITY

99,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!