Dywan młodzieżowy Wieża Eiffla Under GREY CITY

135,00 zł
Brutto

Dywan młodzieżowy dla chłopca i dla dziewczyny. Motywem przewodnim jest Wieża Eiffla.

Dywan Wieża Eiffla Under Grey. Symbol Francji, który jest jednocześnie obiektem najczęściej uczęszczanym przez turystów. Jeśli byłeś i widziałeś, a może zakochałeś się w Paryżu, dywan z takim motywem będzie wspomnieniem pięknych chwil, jakie przeżyłeś w jej otoczeniu. Jeśli nie mogłeś, ale byś chciał...tym bardziej musisz go mieć! Paryż z jego symbolami jest to motyw bardzo szukany przez dzieci i młodzież. Jeden z najlepiej sprzedawanych dywanów w naszej ofercie. Każdy członek rodziny będzie zadowolony z takiego zakupu, bowiem spełni on swoją rolę także jako nowoczesny dywan do salonu.

Rozmiar
Ilość
Produkt niedostępny lub dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami


 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa kurierem

 

30 dni na zwrot

 

Wysoka jakość

 

Zakup powyżej 300 zł - DARMOWA wysyłka

Dywan młodzieżowy dla chłopca i dla dziewczyny. Motywem przewodnim jest Wieża Eiffla.

Dywan Wieża Eiffla Under Grey. Symbol Francji, który jest jednocześnie obiektem najczęściej uczęszczanym przez turystów. Jeśli byłeś i widziałeś, a może zakochałeś się w Paryżu dywan będzie wspomnieniem pięknych chwil, jakie przeżyłeś w jej otoczeniu. Jeśli nie mogłeś, ale byś chciał...tym bardziej musisz go mieć! Paryż z jego symbolami jest to motyw bardzo szukany przez dzieci i młodzież. Jeden z najlepiej sprzedawanych wzorów w naszej ofercie. Każdy członek rodziny będzie zadowolony z takiego zakupu, bowiem spełni on swoją rolę także jako nowoczesny dywan do salonu.

Praktyczne kolory dywanu

Kolorystyka dywanu jest stonowana i utrzymana w duchu praktyczności. Szaro, czarne wybarwienie zamaskuje drobne zabrudzenia. Nie jesteśmy jednak zwolennikami zanieczyszczeń, więc zalecamy odkurzać regularnie dywan:)

Rodzaj przędzy użytej w dywanie

Jest to dywan polipropylenowy z kolekcji CITY/URBAN. Charakteryzuje się dobrą jakością, niską ceną, oraz super modnymi motywami - w tym przypadku rozpędzonego sportowego auta FERRARI. Przędza użyta do produkcji dywanów ALFA / CITY ma właściwości antyalergiczne, nie odbarwia się, jest bardzo wytrzymała.

Nasza firma jest wyłącznym i bezpośrednim importerem dywanów belgijskich CITY w Polsce

Charakterystyka dywanu:


Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,6 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 213 500 punktów (+- 5%)
Kolory w dywanie: popiel, jasny popiel, czerń, krem, czerwień

Kraj pochodzenia: BELGIA

2019-05-28

Opis

Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Kraj pochodzenia
Belgia
chat Komentarze (0)
1
Dywan młodzieżowy Wieża Eiffla Under GREY CITY

Dywan młodzieżowy Wieża Eiffla Under GREY CITY

135,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!