Jest to bardzo modny dywan do salonu i pokoju młodzieżowego. Posiada modne czarne barwy. Wykonany z najlepszych materiałów. Kolekcja CITY. Bardzo miękki i miły w dotyku. Idealny do każdego, modnego, jasnego wnętrza. Polecamy ŚliczneDywany.pl

Dywan młodzieżowy LONDON CITY VIEW Czarny CITY

Młodzieżowy dywan do pokoju z motywem Anglii. Dywan London City View czarny jest to dywan pokojowy jak i do salonu. Jest idealny także dla młodzieży. Motywy brytyjskie.
Produkt nie jest już dostępny, zapraszamy do przejrzenia dywanów z tej samej kategorii.

Dywan młodzieżowy do pokoju. Motyw przewodni - główne symbole Anglii

Dywan London City View Black. Zapytano brytyjczyków, co zaliczą do symboli swojego kraju. Chodziło o marki rozpoznawalne pod każdą szerokością geograficzną. Co wymienili? Big Ben, czerwona budka telefoniczna, Tower of london, skrzynka na listy...także czerwona, Królowa, parlament, czarne taksówki, czerwony piętrowy autobus. Na naszym dywanie znajdziesz większość z nich...jeśli nie wszystkie? Dywan London City View Black jest to dywan pokojowy jak i do salonu. Jest idealny także dla młodzieży. Jest to jeden z najlepiej sprzedawanych wzorów w naszej ofercie. Każdy członek rodziny będzie zadowolony z takiego zakupu.

Przędza użyta do produkcji dywanu to polipropylen. Jest to bardzo praktyczne włókno, gdyż jest łatwe w czyszczeniu i ma atrakcyjną cenę. Przędza użyta do produkcji dywanów ALFA / CITY ma właściwości antyalergiczne, nie odbarwia się, jest bardzo wytrzymała. Kraj pochodzenia: Belgia.

Charakterystyka dywanu:

Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,6 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 213.500 punktów (+- 5%)

Kraj pochodzenia: BELGIA

2119-05-28

Opis

Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kolekcja
Z flagą
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Gęstość dywanu (punkty)
213.500
Waga/m2
1600 g
Kraj pochodzenia
Belgia
Kolory dominujące
Czerń
Antypoślizgowy spód
Nie
Czas na zwrot
30 dni
Odpowiedni dla ogrzewania podłogowego
Tak
chat Komentarze (0)
1
Dywan młodzieżowy LONDON CITY VIEW Czarny CITY

Dywan młodzieżowy LONDON CITY VIEW Czarny CITY

76,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!