Kolekcja dywanów Agnella HAPPY

Kolorowe dywany dla dzieci kolekcja HAPPY.

Dywany z kolekcji HAPPY są to dywany od znanego producenta AGNELLA BIAŁYSTOK. Ta kolekcja posiada dywany dziecięce, o modnych bajkowych, bohaterów z bajki. Posiadamy różne kształty tych dywanów. W tych dywanach dominują odcienie barw pastelowych, czyli różowych, szarych oraz niebieskich. Modne, kolorowe dywany tkane z grubej przędzy Heat-Set Frisee. Kolekcja HAPPY to dywany, które posiadają obrazki z kultowej bajki " MY LITTLE PONY". Są to dywany stworzone do pokojów dziecięcych. Możemy użyć ich jako ozdobę do pomieszczenia dziecka, aby pokój sprawiał super wrażenie. Dzieci, które uwielbiają te bajki będą zachwycone tym dywanem.

Wysoka jakość przędzy.

Dywany, które są wykonane z grubej przędzy Heat-Set Frisee, są bardzo wytrzymałe na odbarwienie się koloru. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości przy dzieciach. Jest bardzo miękki i posiada bardzo grube i wysokie runo. Runo ma aż 9 mm wysokości. Ta przędza jest wykorzystywana do produkcji każdego dywanu dziecięcego. Takie dywany są odpowiednie dla dzieci, ponieważ nie uczulają. Włókna są antyelekrostatyczne. Oprócz przepięknych jasnych kolorów dywan jest bardzo wytrzymały i bezpieczny dla dzieci. Zachęcamy do zakupu naszych produktów :)

Kolekcja dywanów Agnella HAPPY

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Dywan pokojowy dziecięcy My Little Pony, Hasbro. Różowy.

Dywan Family z kolekcji Agnella Tech, przenosi nas do kreskówki o roześmianych kucykach żyjących w przyjaźni i mających wiele pozaziemskich zdolności. Bajkowa saga uwielbiana jest przez dzieci, a zwłaszcza małe dziewczynki. Istotne jest to, iż polski producent Brintons Agnella Białystok, posiada licencję na używanie bajkowych postaci firmy HASBRO. Każde dziecko, które kocha ową bajkę będzie zachwycone tym dywanem, ponieważ ożywi on wnętrze i zachęci do wspaniałej zabawy. Będzie hitem wśród kolegów i koleżanek naszej pociechy, a jego kolory spodobają się każdemu. Jest to bardzo gruby i gęsty dywan. Wysokość runa to aż 9 mm. Oprócz ciekawego wzornictwa jest on wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny.

Od Cena 322,00 zł