Dywan nowoczesny. Nowoczesny dywan do salonu AMERICAN RT66 Black CITY doskonale zmieni aranżacje Twojego wnętrza. Wykonany jest z bardzo dobrej przędzy. Miękki i bardzo miły w dotyku. Posiada bardzo dużo modnych kolorów. Dywan ten odzwierciedla wszystko to czego potrzebujesz. Jest bardzo miękki i miły w dotyku. Idealny do jasnych, modnych wnętrz. Dywan z symbolami Stanów Zjednoczonych: flagi oraz słynnej drogi 66 w USA . Runo jest bardzo wytrzymałe. Dywan ten nadaje się jako dywan pokojowy do salonu, jak i dywan dla młodzieży. Najlepszy HIT dywanowy! Modna kolekcja CITY.

Dywan nowoczesny do salonu AMERICAN RT66 Czarny CITY

Nowoczesny dywan do salonu bądź sypialni. Posiada modne symbole USA czyli flaga oraz droga 66, te dywany są bardzo popularne.
Produkt nie jest już dostępny, zapraszamy do przejrzenia dywanów z tej samej kategorii.

Nowoczesny dywan do salonu. Dywan z symbolami Stanów Zjednoczonych: flagi oraz słynnej drogi 66 w USA

Dywan pokojowy American RT66 Black. Route 66 była inspiracją dla wielu twórców. Trasa łącząca Chicago z Los Angeles była już opisana w powieści, była inspiracją do stworzenia przeboju, wreszcie stanowiła inspirację dla twórców filmu animowanego "AUTA" z 2006 r., czy też filmu "URODZENI MORDERCY". Wiele można by o tym symbolu pisać. Dywan ten odzwierciedla wszystko to czego potrzebujesz! Jest jednym z polecanych i najczęściej kupowanych produktów w naszej ofercie. Dywan ten nadaje się zarówno jako dywan pokojowy do salonu, jak i dywan dla młodzieży.

Dywan American RT66 Black jest w wybarwieniu szaro, kremowo, czarne. Dodatek czerwonego urozmaici jego kolorystykę. Przędza użyta do produkcji dywanu to polipropylen. Przędza polipropylenowa użyta do produkcji dywanu ma właściwości antyalergiczne, nie odbarwia się, jest bardzo wytrzymała. W temperaturze pokojowej wykazuje bardzo wysoką odporność chemiczną. Tworzywo jest niepodatne na działanie wody i bezwonne.

Charakterystyka dywanu:

Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,6 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 213.500 punktów (+- 5%)

Kraj pochodzenia: BELGIA

3019-05-28

Opis

Kolekcja
Z flagą
Kolekcja
Młodzieżowa CITY URBAN
Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Gęstość dywanu (punkty)
213.500
Waga/m2
1600 g
Kraj pochodzenia
Belgia
Kolory dominujące
Czerń
Antypoślizgowy spód
Nie
Czas na zwrot
30 dni
Odpowiedni dla ogrzewania podłogowego
Tak
chat Komentarze (0)
1
Dywan nowoczesny do salonu AMERICAN RT66 Czarny CITY

Dywan nowoczesny do salonu AMERICAN RT66 Czarny CITY

99,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!