Wykonany jest z dobrej produkcji runa. Nowoczesny dywan do salonu. Miękki i bardzo wygodny. Posiada grube runo. Modne biało-czerwone odcienie. MOTOR ROUTE 66 Czerwony CITY. Nowoczesny dywan pokojowy. Dywan z motywem słynnej drogi 66 w USA. Idealny do każdego, modne wnętrza. Idealny do jasnych wnętrz. Posiada certyfikat bepieczeństwa. Idealnie wpasuje się również jako dywan nowoczesny do salonu. Nasz dywan wytkany specjalnie dla Ciebie. Dywan do pokoju młodzieżowego.

Dywan młodzieżowy MOTOR ROUTE 66 Czerwony CITY

99,00 zł
Brutto
Dywan młodzieżowy z motywem drogi ROUTE 66, modne czerwone odcienie. Wykonany z bardzo grubego runa.
Rozmiar
Ilość
Produkt niedostępny lub dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami


Nowoczesny dywan pokojowy. Dywan z motywem słynnej drogi 66 w USA

Dywan młodzieżowy Motor Route 66 Red. Symbol tarczy z numerem drogi 66 stał się wręcz kultowym przedmiotem poszukiwań, za którym ugania się co roku setki tysięcy turystów. Nasz dywan wytkany specjalnie dla Ciebie, ukazujący motocykl jako połączenie wolności i niezależności, oraz poszukiwany symbol drogi nr 66. Możesz już go mieć! Ten motyw będzie dywanem zarówno do pokoju dziecięcego jak i młodzieżowego. Idealnie wpasuje się również jako dywan nowoczesny do salonu.

Praktyczne kolory dywanu

Dywan pokojowy, jego kolorystyka utrzymany jest w stonowanej kolorystyce. Wybarwienie szaro, kremowo, czarne. Dodatek czerwonego urozmaici dywan. Kolory, które pozwolą nam cieszyć się czystością dywanu przez cały dzień, a jego pielęgnacja taka jak odkurzanie, sprawi, ze posłuży nam długie lata.

Rodzaj przędzy użytej w dywanie

Jest to dywan polipropylenowy z kolekcji CITY/URBAN. Charakteryzuje się dobrą jakością, niską ceną, oraz super modnym motywem. Przędza polipropylenowa użyta do produkcji dywanu ma właściwości antyalergiczne, nie odbarwia się, jest bardzo wytrzymała. W temperaturze pokojowej wykazuje bardzo wysoką odporność chemiczną. Tworzywo jest niepodatne na działanie wody i bezwonne.

Charakterystyka dywanu:

Rodzaj przędzy: Polipropylen BCF

Wysokość włosa: 8 mm (+- 1 mm)
Waga dywanu: 1,6 kg/m2 (+- 5%)
Gęstość dywanu: 213.500 punktów (+- 5%) 

Kraj pochodzenia: BELGIA

2019-05-28

Opis

Kształt
Prostokąt
Wysokość runa
8 mm
Rodzaj przędzy
Polipropylen
Gęstość dywanu (punkty)
213.500
Waga/m2
1600 g
Kraj pochodzenia
Belgia
Kolory dominujące
Czerwień
Kolory dominujące
Krem
Antypoślizgowy spód
Nie
Czas na zwrot
30 dni
Odpowiedni dla ogrzewania podłogowego
Tak
chat Komentarze (0)
1
Dywan młodzieżowy MOTOR ROUTE 66 Czerwony CITY

Dywan młodzieżowy MOTOR ROUTE 66 Czerwony CITY

99,00 zł
ŚliczneDywany.pl - najdłużej działający sklep z dywanami w polskim internecie! Dywany z polskich i zagranicznych fabryk. Gwarancja jakości i terminowości dostawy!