Filtruj według

Rozmiar

Cena

  • 114,00 zł - 179,00 zł

Dostępność

Kolekcja TWIX

Kolekcja TWIX

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Beżowy Kremowy

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w dwóch kolorach: beżowego i kremowego. Kolorystyka dywanu jest stonowana i ciepła.

Od Cena 179,00 zł

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Szaro Kremowy

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w dwóch odcieniach szarości i kremu.  

Od Cena 169,00 zł

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Brązowy

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w dwóch odcieniach brązowego. Kolorystyka dywanu jest stonowana i spokojna.

Od Cena 114,00 zł

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Szaro Turkusowy

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w odcieniach szarości i kremu. Te stonowane kolory zostały przełamane kolorem turkusowym, by nieco ożywić wnętrze i nadać mu wyrazistego charakteru. 

Od Cena 114,00 zł

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Szary Brązowy (Terra)

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w odcieniach szarości i kremu. Te stonowane kolory zostały przełamane kolorem brązowym, by nieco ożywić wnętrze i nadać mu wyrazistego charakteru. 

Od Cena 114,00 zł

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Szaro Bordowy

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w odcieniach szarości i kremu. Te stonowane kolory zostały przełamane kolorem czerwonym, by nieco ożywić wnętrze i nadać mu wyrazistego charakteru. 

Od Cena 114,00 zł

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Szaro Grafitowy

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w dwóch odcieniach szarości. Kolorystyka dywanu jest stonowana i spokojna.

Od Cena 114,00 zł

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Szaro Zielony

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w odcieniach szarości i kremu. Te stonowane kolory zostały przełamane kolorem zielonym, by nadać wnętrzu swoistego charakteru. 

Od Cena 114,00 zł

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Szaro Fioletowy

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w odcieniach szarości i kremu. Te stonowane kolory zostały przełamane kolorem fioletowym, by nieco ożywić wnętrze i nadać mu wyrazistego charakteru. 

Od Cena 114,00 zł