Kolekcja TWIX

Dywany do salonu lub sypialni Shaggy

Nowoczesna kolekcja TWIX to dywany wyróżniające się geometrycznym wzorem, prostokąty i przechodzące pasy komponują się idealnie kolorystycznie. Szarości z kremem, kolor niebieski i czerwony, fioletowy, zielony, pomarańczowy i turkus. Cechą charakterystyczną każdego z tych dywanów jest to, iż każdy z nich stonowaną barwę przełamuje wyrazistą.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Idealny do salonu, sypialni, a nawet do pokoju młodzieżowego. 

Z jakiej przędzy? 

Nasze dywany Shaggy wykonane są z wysokiej jakości przędzy Heat-Set Frisee, która charakteryzuje się bardzo miękkim i gęstym włosem, który jest zarazem puszysty. Stąpając po dywanie można poczuć się komfortowo;) 

Wysokość runa to 30 mm. Ich spód podszyty jest naturalną jutą. 

Dywany otrzymały najwyższy certyfikat bezpieczeństwa nadawany przez Instytut Standard 100 (Oeko Tex).

Wysoka jakość, klasyczne wzornictwo i piękne kolory, które współgrają ze sobą.

Dla osób, które cenią sobie poczucie estetyki.

Kolekcja TWIX

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Szaro Turkusowy

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w odcieniach szarości i kremu. Te stonowane kolory zostały przełamane kolorem turkusowym, by nieco ożywić wnętrze i nadać mu wyrazistego charakteru. 

Od Cena 114,00 zł

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Szary Brązowy (Terra)

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w odcieniach szarości i kremu. Te stonowane kolory zostały przełamane kolorem brązowym, by nieco ożywić wnętrze i nadać mu wyrazistego charakteru. 

Od Cena 114,00 zł

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Szaro Bordowy

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w odcieniach szarości i kremu. Te stonowane kolory zostały przełamane kolorem czerwonym, by nieco ożywić wnętrze i nadać mu wyrazistego charakteru. 

Od Cena 114,00 zł

Dywan do salonu Shaggy Kudłacz jednolity kolor Szaro Fioletowy

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu typu SHAGGY TWIX. Miękki i puszysty włos. Prosty geometryczny wzór w postaci prostokątów w odcieniach szarości i kremu. Te stonowane kolory zostały przełamane kolorem fioletowym, by nieco ożywić wnętrze i nadać mu wyrazistego charakteru. 

Od Cena 114,00 zł