Dywany nowoczesne i bardzo modne. Kolekcja Hawaje - wysoka jakość!

Kolekcja HAWAJE

Salon, sypialnia, pokój młodzieżowy i dziecięcy. Dywany dla każdego!

Dlaczego dywany z kolekcji Hawaje nadają się do każdego wnętrza? To proste - wykonano je z bardzo wytrzymałej przędzy Heat-Set Frisee, cieplnie uszlachetnianej, bardzo trwałej i wytrzymałej. Wysokość runa pozwala poczuć miękkość pod stopami i stopkami naszych maluszków a jak się maleństwo przewróci, to na pewno nie zrobi sobie krzywdy. A sypialnia? Gęsto i grubo tkany dywan da nam poczucie komfortu a pójście spać będzie o wiele milsze gdy w drodze do łóżka nasze stopy będą masowane przez taki dywan :)

Przędza skręcana, czyli Frisee bez tajemnic

Nasza wiedza opiera się na ponad 20-o letnim doświadczeniu. Każdy z naszego zespołu miał przyjemność co najmniej kilka razy przebywać w fabrykach dywanów aby poznać proces ich produkcji. Co ważniejsze - właściciel miał okazję pracować w jednej z fabryk ponad 8 lat na stanowisku projektanta wzorów. Samymi projektami jednak się nie zajmował, był odpowiedzialny za kontakt z kontrahentami, dostawcami z Belgii, Holandii, Czech, Pakistanu, Bangladeszu, Turcji i Indii. Dogłębna znajomość tematyki tkania, projektowania, kompleksowego wytwarzania dywanów pozwala nam uważać się za ekspertów co do tkania dywanów a także e-handlu. Jako jedyni mamy więcej jak 20-o letnie doświadczenie w prowadzeniu eCommerce. Sami uruchomiliśmy pierwszy sklep online z dywanami w Polsce a dla 90% firm byliśmy pierwowzorem oraz przykładem jak skutecznie prowadzić e-sprzedaż.

Co więc ma w sobie ten rodzaj włókna, co czyni go takim dobrym?

Co to więc jest ten Heat-Set Frisee? Jest to wysokiego gatunku przędza, której pojedyncze nitki skręcone są ze sobą wokół własnej osi w tzw. pęczek. W dywanach są setki i tysiące takich pęczków. Im jest ich więcej, tym dywan wydaje się gęstszy. Tak rzeczywiście jest. Nie każdy jednak liczy pęczki :) Dla wielu wyznacznikiem jakości jest wysokość runa oraz waga jednego metra kwadratowego. Wtedy da się łatwo zauważyć z jakim produktem ma się czynienia. Kolekcja HAWAJE jest uznawana przez nas jak tzw. górna półka. Ma na to wpływ wysokość runa 13 mm oraz waga 1m2 - prawie 3 kg!

Zdecydowanie polecamy dywany z tej kolekcji osobom, które szukają produktu wysokiego gatunku a nie taniego odpowiednika.     

Kolekcja HAWAJE

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Dywan nowoczesny do salonu, kwadraty różowo-szare.

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu z kolekcji HAWAJE z ręcznie wycinany efektem 3D tzw. relief, który nadaje mu charakteru trójwymiarowości. Dywan ten to geometryczne wzornictwo w postaci kwadratów w kolorze jasnej i ciemnej szarości. Kwadraty te nie są jednak barwione jednolicie, lecz każdy z nich ma różne odcienie, które przechodzą z jednej barwy w drugą. Całości dopełniają kwadraty w wybarwieniu różowym. 
Od Cena 139,00 zł

Dywan nowoczesny do salonu, Kwadraty niebiesko-szare.

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu z kolekcji HAWAJE z ręcznie wycinany efektem tzw. relief, który nadaje mu charakteru trójwymiarowości. Dywan ten to geometryczne wzornictwo w postaci kwadratów w kolorze jasnej i ciemnej szarości. Kwadraty te nie są jednak barwione jednolicie, lecz każdy z nich ma różne odcienie, które przechodzą z jednej barwy w drugą. Całości dopełniają kwadraty w wybarwieniu niebieskim. 
Od Cena 139,00 zł

Dywan nowoczesny do salonu, kwadraty czerwono-szare. 

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu z kolekcji HAWAJE z ręcznie wycinany efektem tzw. relief, który nadaje mu charakteru trójwymiarowości. Dywan ten to geometryczne wzornictwo w postaci kwadratów w kolorze jasnej i ciemnej szarości. Kwadraty te nie są jednak barwione jednolicie, lecz każdy z nich ma różne odcienie, które przechodzą z jednej barwy w drugą. Całości dopełniają kwadraty w wybarwieniu czerwonym. 
Od Cena 139,00 zł

Dywan nowoczesny do salonu, kwadraty beżowo-szare. 

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu z kolekcji HAWAJE z ręcznie wycinany efektem tzw. relief, który nadaje mu charakteru trójwymiarowości. Dywan ten to geometryczne wzornictwo w postaci kwadratów w kolorze beżu i kremu przeplatanego beżem. Kwadraty te nie są jednak barwione jednolicie, lecz każdy z nich ma różne odcienie, które przechodzą z jednej barwy w drugą.
Od Cena 139,00 zł

Dywan nowoczesny do salonu, wzór geometryczny szaro-czerwony. 


Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu z kolekcji HAWAJE z ręcznie wycinany efektem tzw. relief, który nadaje mu charakteru trójwymiarowości. Dywan ten to geometryczne wzornictwo w postaci kwadratów i prostokątów w kolorze jasnej i ciemnej szarości. Kwadraty te nie są jednak barwione jednolicie, lecz każdy z nich ma różne odcienie, które przechodzą z jednej barwy w drugą. Całość uzupełniają prostokąty w wybarwieniu czerwonym, które ożywią i urozmaicą dywan.  
Od Cena 139,00 zł

Dywan nowoczesny do salonu, wzór geometryczny szaro-czarny.

Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu z kolekcji HAWAJE z ręcznie wycinany efektem 3D tzw. relief, który nadaje mu charakteru trójwymiarowości. Dywan ten to geometryczne wzornictwo w postaci kwadratów i prostokątów w kolorze szarości i czerni. Dla osób ceniących sobie stonowane barwy i klasykę.
Od Cena 139,00 zł

Dywan nowoczesny do salonu, wzór geometryczny niebiesko-szary.


Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu z kolekcji HAWAJE z ręcznie wycinany efektem tzw. relief, który nadaje mu charakteru trójwymiarowości. Dywan ten to geometryczne wzornictwo w postaci kwadratów i prostokątów w kolorze bieli, szarości i koloru niebieskiego. 
Od Cena 139,00 zł

Dywan nowoczesny do salonu, wzór geometryczny, kolor różowo-szary.


Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu z kolekcji HAWAJE z ręcznie wycinany efektem tzw. relief, który nadaje mu charakteru trójwymiarowości. Dywan ten to geometryczne wzornictwo w postaci kwadratów i prostokątów w kolorze bieli, szarości i koloru różowego. 
Od Cena 139,00 zł

Dywan nowoczesny do salonu, wzór geometryczny, kolor czarno-szary. 


Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu z kolekcji HAWAJE z ręcznie wycinany efektem tzw. relief, który nadaje mu charakteru trójwymiarowości. Dywan ten to geometryczne wzornictwo w postaci kwadratów i prostokątów w kolorze jasnej i ciemnej szarości. Kwadraty te nie są jednak barwione jednolicie, lecz każdy z nich ma różne odcienie, które przechodzą z jednej barwy w drugą. Całość uzupełniają prostokąty w wybarwieniu czarnym. Dywan dla osób ceniących łagodne, stonowane barwy i klasykę.  
Od Cena 139,00 zł

Dywan nowoczesny do salonu, wzór geometryczny, kolor szaro-turkusowy.


Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu z kolekcji HAWAJE z ręcznie wycinany efektem tzw. relief, który nadaje mu charakteru trójwymiarowości. Dywan ten to geometryczne wzornictwo w postaci kwadratów i prostokątów w kolorze jasnej i ciemnej szarości. Kwadraty te nie są jednak barwione jednolicie, lecz każdy z nich ma różne odcienie, które przechodzą z jednej barwy w drugą. Całość uzupełniają prostokąty w wybarwieniu turkusowym, które ożywią i urozmaicą dywan.  
Od Cena 139,00 zł

Dywan nowoczesny do salonu, kwadraty, kolor szary.


Nowoczesny dywan do pokoju młodzieżowego, dziecięcego i do salonu z kolekcji HAWAII z ręcznie wycinany efektem tzw. relief, który nadaje mu charakteru trójwymiarowości. Dywan ten to geometryczne wzornictwo w postaci kwadratów w kolorze jasnej i ciemnej szarości. Kwadraty te nie są jednak barwione jednolicie, lecz każdy z nich ma różne odcienie, które przechodzą z jednej barwy w drugą.
Od Cena 139,00 zł