Filtruj według

  • 43,00 zł - 798,00 zł

Dywany klasyczne i nowoczesne do salonu | ŚliczneDywany.pl

Kolekcja dywanów FENIX

Kolekcja dywany do salonu FENIX

Dywany z tej kolekcji są produktami bardzo wysokiej jakości. Przędza użyta do tych komfortowych dywanów, to Heat-Set, czyli włókno o bardzo delikatnym włosiu, który jest utrwalany cieplnie. Taki rodzaj przędzy używają do swojej produkcji fabryki dywanów o dużym doświadczeniu i wiedzy, ponieważ jest to dość skomplikowany proces.

Kolekcja dywanów FENIX

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Dywany pokojowe z kolekcji Fenix mają bogate, różnorodne wzornictwo klasyczne jak i nowoczesne. Runo ma ok. 13 mm, co stawia je w tzw. wysokiej półce. Kolory od beży, poprzez błękity aż do pomarańczy. Ze względu na jakość, cieszą się ogromną popularnością wśród osób, które cenę stawiają na dalszym planie.

Ogrzewanie podłogowe a dywany

Zdarzają się osoby, które obawiają się o dywan gdy w pokoju zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe. Uspokajamy - taki rodzaj ogrzewania nie ma żadnego wpływu na włókno. Dywan również nie skruszeje. Podłoga musiałaby być o temp. >70 st. C. i to przez kilka miesięcy. Wtedy klej, który stosowany jest do związania włókna runa ze spodem, mógłby ulec wykruszeniu. Jednakże, spód tego rodzaju dywanów, nie jest pokryty dużą ilością kleju, ponieważ dywany kolekcji Fenix, są dywanami gęsto tkanymi co oznacza znakomite i trwałe związanie nitek i jutowego spodu ze sobą.