Filtruj według

Rozmiar

Kształt dywanu

Cena

  • 139,00 zł - 169,00 zł

Kształt

Dywany dziecięce KIDS DZIDZIA. Do pokoju dziecka

Kolekcja KIDS DZIDZIA

Kolekcja dywany dziecięce KIDS DZIDZIA

Jedne z najpiękniejszych dywanów dziecięcych jakie są w naszej ofercie. Pastelowe kolory, wysoka jakość przędzy Heat-Set Frisee. Twój maluszek będzie zachwycony wzorami w jednorożce, kotki, chmurki, słoniki. Bardzo modne kolory - popiele, róże, błękity. Dywany dla chłopca i dziewczynki, do pokoju dziecięcego.

Wzory dywanów dziecięcych tej kolekcji wręcz bajkowe. ze względu na miłą, trwałą w dotyku przędzę dzieciaki spędzą na zabawie mnóstwo czasu! Dywany z tej kolekcji znajdują się w naszej prestiżowej kategorii Dywany Tylko Najwyższej Jakości.

Dywany z certyfikatem Standard 100 OEKO-TEX

Najważniejsze dla naszych maluszków jest poczucie bezpieczeństwa. Dzieci nie przepadają za krzykliwymi kolorami oraz wzorami, które niekiedy zastanawiamy się dla której grupy wiekowej fabryka je projektowała (są straszne!). Kolekcja dywanów KIDS DZIDZIA, została przez nas wybrana ze względu na...piękno wzorów oraz kolorów. Ważnym było dla nas wykonanie dywanów - czy maluszek może czuć się na nich bezpiecznie. Potwierdzamy, że tak. Dzieje się tak, ponieważ wszystkie materiały użyte do ich produkcji mają certyfikat STANDARD 100 OEKO-TEX, który wydawany jest przez międzynarodową organizację potwierdzającą, że wszystkie komponenty użyte w produkcji danego artykułu, są bezpieczne i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Jest to najważniejszy certyfikat wydawany dla produktów, które mają bezpośrednią styczność z użytkownikiem.

Kolekcja KIDS DZIDZIA

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-24 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Dywan do pokoju dla dzieci KIDS Śpiący Słonik Różowy Koło. Na dywanie malutki różowy słonik tulący się do trąby mamy. Najsłodszy widok pod słońcem :-) Wybarwienie dywanu: szaro, biało, różowe. Dywan do pokoju dziecięcego zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.
Od Cena 169,00 zł

Dywan do pokoju dla dzieci KIDS Słonik Różowy Koło. Na dywanie słodki słonik trzymający parasol, którym osłania się przed kropelkami deszczu. Wybarwienie dywanu: szaro, biało, różowe. Dywan do pokoju dziecięcego zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. 
Od Cena 169,00 zł

Dywan do pokoju dla dzieci KIDS Miś na Chmurce Niebieski Koło. Na dywanie zabawny miś na chmurce starający się "złowić" chmurkę z nieba. Wybarwienie dywanu: szaro, biało, niebieskie. Dywan do pokoju dziecięcego zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. 
Od Cena 169,00 zł

Dywan do pokoju dla dzieci KIDS Jednorożec Niebieski Koło. W tym przypadku uroczy zwierzak z rogiem na głowie. Wybarwienie dywanu: szaro, czarno, biało, niebieskie. Motyw jednorożca doskonale uzupełni wystrój pokoju dziecięcego zarówno chłopca jak i dziewczynki.
Od Cena 169,00 zł

Dywan do pokoju dla dzieci KIDS Jednorożec Różowy Koło. W tym przypadku uroczy zwierzak z rogiem na głowie. Wybarwienie dywanu: szaro, czarno, biało, różowe. Motyw jednorożca doskonale uzupełni wystrój pokoju dziecięcego zarówno chłopca jak i dziewczynki.
Od Cena 169,00 zł

Dywan do pokoju dla dzieci KIDS Jednorożec Żółty Koło. W tym przypadku uroczy zwierzak z rogiem na głowie. Wybarwienie dywanu: szaro, czarno, biało, żółte. Motyw jednorożca doskonale uzupełni wystrój pokoju dziecięcego zarówno chłopca jak i dziewczynki.
Od Cena 169,00 zł

Dywan do pokoju dla dzieci KIDS Wyścigi Niebieski. Dywan dla zwolenników szybkiej jazdy i wyścigów. Czyżby uszczęśliwił naszych chłopców? Oczywiście nadaje się również dla dziewczynek, które są pasjonatkami szybkich aut :-) Wybarwienie dywanu: szaro, biało, czarno, niebieskie. Dywan do pokoju dziecięcego zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.
Od Cena 139,00 zł

Dywan do pokoju dla dzieci KIDS Wyścigi Czerwony. Dywan dla zwolenników szybkiej jazdy i wyścigów. Czyżby uszczęśliwił naszych chłopców? Oczywiście nadaje się również dla dziewczynek, które są pasjonatkami szybkich aut :-) Wybarwienie dywanu: szaro, biało, czarno, niebiesko, czerwone. Dywan do pokoju dziecięcego zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.
Od Cena 139,00 zł

Dywan do pokoju dla dzieci KIDS Śpiący Słonik Różowy. Na dywanie malutki różowy słonik tulący się do trąby mamy. Najsłodszy widok pod słońcem :-) Wybarwienie dywanu: szaro, biało, różowe. Dywan do pokoju dziecięcego zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.
Od Cena 139,00 zł

Dywan do pokoju dla dzieci KIDS Śpiący Słonik Niebieski. Na dywanie malutki niebieski słonik tulący się do trąby mamy. Najsłodszy widok pod słońcem :-) Wybarwienie dywanu: szaro, biało, niebieskie. Dywan do pokoju dziecięcego zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. 
Od Cena 139,00 zł

Dywan do pokoju dla dzieci KIDS Słonik Różowy. Na dywanie słodki słonik trzymający parasol, którym osłania się przed kropelkami deszczu. Wybarwienie dywanu: szaro, biało, różowe. Dywan do pokoju dziecięcego zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. 
Od Cena 139,00 zł

Dywan do pokoju dla dzieci KIDS Marynarz Multikolor. Na dywanie zabawny marynarz wraz z elementami symbolizującymi przygodę na morzu. Wybarwienie dywanu: szaro, biało, niebiesko, zielono, czerwone. Dywan do pokoju dziecięcego zarówno chłopca jak i dziewczynki.
Od Cena 139,00 zł