Filtruj według

  • 176,00 zł - 180,00 zł

Dywany dziecięce kolekcja BELLA KIDS od ŚliczneDywany.pl

Kolekcja dywanów BELLA KIDS

Kolekcja dywany dziecięce BELLA KIDS

Pięknie wybarwione dywany dziecięce wytwarzane z genialnie miękkiej i gęstej przędzy Heat-Set Frisee. Trwałe kolory, piękne wybarwienia i typowe dziecięce wzory, które cieszą oko naszych dzieci:)) Bella Kids jest bardzo gęsto tkana a runo ma ponadprzeciętną wysokość.

Kolekcja dywanów BELLA KIDS

Kolekcja dywany dziecięce BELLA KIDS

Pięknie wybarwione dywany dziecięce wytwarzane z genialnie miękkiej i gęstej przędzy Heat-Set Frisee. Trwałe kolory, piękne wybarwienia i typowe dziecięce wzory, które cieszą oko naszych dzieci:)) Bella Kids jest bardzo gęsto tkana a runo ma ponadprzeciętną wysokość.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Dywan pokojowy dziecięcy, motylki. Czerwony.

Dywan Motylki z kolekcji BELLA KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Przedstawia wesołe, kolorowe motyle na czerwonym tle, którymi małe dziecko będzie zachwycone. Kreatywna zabawa murowana;) Pięknie ożywi wnętrze. Dywan dla dziecka powinien być  wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:) Idealny dla małego alergika.

Od Cena 180,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, motylki. Kremowy.

Dywan Motylki z kolekcji BELLA KIDS jest przytulny, kolorowy i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju małego dziecka. Przedstawia wesołe, kolorowe motyle, którymi małe dziecko będzie zachwycone. Kreatywna zabawa murowana;) Dywan dla dziecka powinien być  wytrzymały, funkcjonalny i bezpieczny, czym właśnie nasze dywany się wyróżniają:) Idealny dla małego alergika.

Od Cena 180,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, ptaszki. Turkusowy

Dywan Ptaszki z kolekcji BELLA KIDS, przedstawia śpiewające, kolorowe ptaszki na turkusowym tle. To bardzo ciekawa propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także tych mniejszych, które dopiero raczkują. Miękki, bardzo gruby dywan z pięknym wzornictwem i wybarwieniem. Ożywi pokój dziecięcy i będzie jego uzupełnieniem. Dzieci będą mogły spędzać miło czas w towarzystwie ptaszków i wymyślą  kreatywną zabawę. Kolory to: turkus, róż, biel, czerń, fiolet, szarość, czerwień. W kształcie prostokąta.

Od Cena 176,00 zł

Dywan pokojowy dziecięcy, sówki. Kremowy

Dywan Sówki z kolekcji BELLA KIDS, to przesłodka ozdoba podłogi w pokoju dziecięcym. Sowy i sówki w towarzystwie innych ptaszków siedzących na gałęziach, wywołają z pewnością uśmiech na dziecięcej twarzy, ponieważ dzieci uwielbiają sowy. Piękne kolory i wzór nada wnętrzu ciekawego wyglądu. Zabawa z sówkami zaś gwarantowana;) Wygodny, miły w dotyku i dość grupy dywan, a do tego bezpieczny dla alergika. W kształcie prostokąta. Sprowadzony z Turcji. Kolory: kremowy, zielony, szary, czerwony, fioletowy, biały, czarny.

Od Cena 695,00 zł

Motylki, sowy, kwiatki, żuczki i inne dziecięce motywy. Dywany dla dzieci to jedne z najczęściej poszukiwanych produktów w naszej ofercie. Nasze stany magazynowe są aktualizowane bez przerwy, przez co macie pewność, że dywany zostaną szybko dostarczone.

Bezpieczeństwo maluszków

Dywany, które znajdziecie w naszych kolekcjach dziecięcych to produkty bezpieczne. Wytkane z bardzo dobrego materiału, który jest mocno ze sobą związany. Chodzi o zabezpieczenie włókna przed wyrwaniem oraz połknięciem przez dziecko. Przędza nie zawiera żadnych groźnych dla zdrowia maluchów komponentów. Nasze ponad 20-o letnie doświadczenie wykorzystujemy do m. in. upewnienia się, że dostawca, producent wykorzystują do produkcji dywanów jedynie sprawdzonych materiałów.