Dywany do salonu z fabryki dywanów Dywilan Łódź

Dywany syntetyczne Dywilan

Dywany z fabryki Dywilan. Piękne dywany z niesamowitej fabryki.

Dywilan to fabryka z bardzo długą historią. Na szczęście udało się jej uratować podczas przemian 1990 r. i dzisiaj można cieszyć się wysokiej jakości dywanami wełnianymi i syntetycznymi z tej znanej, polskiej fabryki. Nasza firma współpracuje z tym producentem od wielu lat a w naszej ofercie znajdziecie zawsze aktualną ofertę fabryki dywanów Dywilan Łódź. Fabryka ulokowana jest w Łodzi nie bez przyczyny - miasto to było przed wojną wysoko uprzemysłowionym regionie Rzeczpospolitej i centrum włókiennictwa w kraju. 

Jako ciekawostkę można podać, że fabryka ta słynie również z produkcji sztucznej trawy, którą tka na maszynach przystosowanych do produkcji dywanów! Technologia ta jest  opatentowana a trawa trafia do wielu krajów na całym świecie.

Jakość i tradycja

Dywany tkane przez tego łódzkiego producenta są zawsze doskonale przygotowane i najwyższej jakości. Osiąga to dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu - maszynom belgijskiego producenta Van de Wiele. Dzisiejsze wzornictwo czerpie garściami z dziesiątek lat tradycji, a które fabryka Dywilan umiejętnie adoptuje do aktualnych trendów.   

Dywany syntetyczne Dywilan

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry